Więcej
  Komentarze
  Cubanos na Moniuszki - tłusty spocony facet łażący wokół minibudy, w której nic nie ma i w której strach coś kupić. Klientów też nie ma, bo nie ma głupich. Klimat ukraiński, a nie kubański. Ale dla wyborczej - kultowy. Smacznego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszędzie to samo...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Wielkie zmiany na kultowej ulicy Bydgoszczy" - no, no, widzę, że status kultowości osiągnięty w ekspresowym tempie... W końcu miało tam miejsce tyle epickich wydarzeń, a ludzie, którzy współtworzyli kultowość tego miejsca mają już status legend :D
  @guziecchaosu W punkt! :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jedyna Kuchnia nie podała cen. Przypadek? Nie sądzę... Te niebydgoskie ceny potrafią wystraszyć kulinarnych amatorów o mniej zasobnych portfelach.
  @wladca_piaskownicy A jakie są dla Ciebie bydgoskie ceny? Kebabownia? Mcdonald's? Warzelnia? Bochema? W Bydgoszczy jest mnóstwo lokali o zróżnicowanych cenach zarówno "amatorów o mniej zasobnych portfelach", jak i tych z grubymi portfelami. Nie rozumiem czemu masz z tym problem?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @alushop Idealne podsumowanie :). Uwielbiam takie komentarze. Każde (!) miasto ma to do siebie, że jest różnorodne cenowo i Bydgoszcz nie jest wyjątkiem. Jeżeli Kuchnia czy Memo radzą sobie w Bydgoszczy to oznacza, że mają wystarczający dużo chętnych o zasobnych portfelach i nie szukają biedniejszych. To się nazywa wolny rynek. Nie masz pieniędzy to idziesz tam gdzie cię stać. Nikt cię nie zmusza. Koniec kropka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0