Więcej
  Komentarze
  Jest coś, co wyróżnia nasz dworzec na tle innych w Polsce. Nie kawiarnie, nie sklepy i punkty usługowe. To jest specjalistyczna kasa biletowa oferująca kolejowe bilety międzynarodowe. Nie ma takiej drugiej w Polsce. Ale o tym nikt nie pisze, zdjęcia nie pokaże. W cenach przewoźników, bez dodatkowych opłat, kupicie bilety z ofert kolei niemieckich, francuskich, włoskich (Trenitalia i Italo), hiszpańskich, portugalskich. Również bilety przewoźników: Eurostar (tunelem, pod kanałem do Londynu), Thalys (kraje Beneluksu, połączenia z Paryżem). Za niewielką opłatą za obsługę dostępne są bilety innych europejskich przewoźników (Austria, Czechy, Słowacja, Wlk. Brytania, Skandynawia itd.). Praktycznie cała kolejowa Europa w jednym miejscu. A jeżeli ktoś ma aż takie 'dalekie' plany, to kupi bilet również na kolejowe podróże po USA (Amtrak). Czy spotkał ktoś taką kasę na innym dworcu w Polsce?
  już oceniałe(a)ś
  37
  3
  coby nie mówić, jest o niebo lepiej niż było !
  @weys budynek dworca ok, a co jest na peronach? czy ich wysokość dostosowano do wygodnego wsiadania, jak to jest np. w wawie? jak wyglada przejscie z budynku dworca na perony? winda? schody ruchome? nie hejtuje, tylko pytam z ciekawości.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Na całe szczęście całość wyszła bardzo dobrze. Jako pasażer jestem bardzo zadowolony. Oby tylko była jakaś ochrona obiektu, żeby żule i bezdomni nie opanowali tego obiektu. Idzie wszak zima.
  już oceniałe(a)ś
  25
  5
  Bardzo sensownie zorganizowane z myślą o podróżnych. Brawo!
  już oceniałe(a)ś
  19
  3
  Co z Biedronką?!
  @tortor5 Będzie tylko Stonka :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  A jakis fast food znanych sieci ?
  już oceniałe(a)ś
  5
  22