Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jako mieszkaniec Bydgoszczy czekam na: - NOWE TRAMWAJE - NOWE EKOLOGICZNE AUTOBUSY - SZYBKĄ KOLEJ DO WARSZAWY, TÓRJMIASTA I POZNANIA - ROZWÓJ PORTU LOTNICZEGO - POŁUDNIOWO WSCHODNIĄ OBWODNICĘ BYDGOSZCZY - NOWE DROGI ROWEROWE W BYDGOSZCZY - ZAKAZ PALENIA WĘGLEM OD 2020R W CAŁYM MIEŚCIE - REWITALIZACJĘ ŚRÓDMIEŚCIA - REMONT MŁYNÓW ROTHERA - DALSZY REMONT NABRZEŻY BRDY. OD STAREGO MIASTA DO KARTODROMU
  @wiewiorbydg a ja czekam aż wyremontują ciąg ulic Saperów - Smukalska tak jak obiecują od chyba 10 lat
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  @wiewiorbydg Jako mieszkaniec Torunia oczekuję: Nowych tramwajów, ale nie z PESY, mogą być z TZMO lub najlepiej METRONU, Nowych autobusów, aby zakopać bydgoski PKS, Rozwoju szybkiej kolei na północ, południe i wschód Rozwoju lotniska międzyglalaktycznego na ul. 4 Pułku Lotniczego 17, Odkurzacza samobieżnego do usuwania psich niespodzianek ze Starówki, aby to gotyk był na dotyk, a nie psi kloc na wdepnięcie, Dobudowania 6 pięter na Palcu Teatralnym 2 aby pomieścić kolejnych 350 podwładnych Wielkiego Pasterza Gęsi. Zastanawiam się jeszcze nad pełnowymiarowym basenem olimpijskim wypełnionym wodą Perrier lub gęsim smalcem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Jak to na co pójdą miliardy? Przecież to oczywiste, że na Toruń.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  TYLKO NIE NA URZEDY DLA BEZROBOTNYBH BO PRZEJEDZĄ TĄ KASĘ NA WYNAGRODZENIA, NA SZKOLENIA I KONTROLA KOMU DAĆ Z NOWYCH KTÓRZY ZŁOŻYLI WNIOSEK.
  już oceniałe(a)ś
  15
  2
  Ile z tego trafi do Bydgoszczy? I czy nie będzie tak, że przelanie pieniędzy do województwa będzie jak w Europie, a już dalsze rozdzielanie będzie miało wszelkie cechy postępującego znikania w drodze do "wyznaczonego" celu. Jedno ożywienie jest pewne - wśród Lisów Witalisów.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Nie wymieniono bodajże najważniejszego przeznaczenia - ODNAWIALNE ŹRÓDŁA PENSJI DLA URZĘDNIKÓW, PREZYDENTÓW, BURMISTRZÓW, STAROSTÓW, MARSZAŁKÓW, RADNYCH I INNYCH WSZELKIEJ MAŚCI DARMOZJADÓW. WWW.E-ROWEROWY.PL
  już oceniałe(a)ś
  13
  2