Więcej
  Komentarze
  Czy marszałek wraz z szefem lotniska na prawdę nie mogą ściągnąć Wizzaira/Norwegiana, lub easy jet?! Przecież inne lotniska potrafią się rozwijać. Lublin najbardziej powinien zawstydzać marszałka i szefa lotniska bo pokazują, że można i "da się". Podczas gdy w Bydgoszczy nigdy nie kończące się zapowiedzi o nowych lotach. To połączenie do Lwowa o 2, czy 3 w nocy to nawet ciężko komentować.
  @aaron_89 Pewnie chcieliby, ale żaden z przewozników nie jest zainteresowany oglądaniem pustego pokładu. Może by tak do Albanii ? ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Problemem bydgoskiego lotniska jest niestety kiepski dojazd dla mieszkancow woj.kuj.-pom. - z Grudziadza sprawniej jest autostrada, ze Znina do Poznania S5, a Wloclawek blizej na Okecie. Niestety marszalek wojewodztwa jest tak kiepskim zarzadca regionu jak kiepsko zarzadzane jest bydgoskie lotnisko.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niesamowite..........to już zostały wznowione loty na trasie Bydgoszcz - Kraków ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tu nie chodzi o pana moraczeskiego tylko o cały zarzad i aparat województwa. Nie ma sie co przejmować naszymi sprawami, bo dopóki bedzie rządził toruń dopóty nic sie nie bedzie w bdg zmieniać z takim potencjałem jaki bydgoszcz ma. Na razie nie zapowiada sie zeby ktos oddał stołki, bo nie ma komu ich przejąć. pzdr
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lotnisko w Bydgoszczy jest najgorzej zarządzanym w Polsce. Proszę sprawdzić ale ten sam lot z Gdańska do destynacji bydgoskiej jest TAŃSZY nawet z doliczeniem dojazdu do Gdańska. 5 x tak już leciałem to się opłacało. I to ma być "rozwój"?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  przestancie wku...ać bydgoszczan ....... , dopóki toruńskie tłuki będą zarządzać lotniskiem , nigdy nie będzie dobrze ........
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakby Pana Moraczewskiego nie ubyło... to by % przybyło.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0