Więcej
  Komentarze
  Dołącz do dyskusji
  @Marek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL [czyt.SKUNKS] stron internetowych -Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Witamy po powrocie z turnusu w szpitalu psychiatrycznym w Swieciu n/Wisłą Jak widać kuracja okazała się mało skuteczna. Proponuję następny turnus [półroczny] z elektrowstrząsami. Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Komentator jak z koziej d.py trąba.Gminny "inspektor" budowlany.Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z Gnidą się nie dyskutuje - GNIDĘ jak sama nazwa wskazuje skazuje się na niebyt na wirtualnym Facebooku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lotnisko Bydgoszcz & złodzieje samorządowi, nadal będą zarabiać jedynie na parkingu dla grzybiarzy i spacerowiczów. Kiedyś były przeloty do Krakowa, a teraz municypalne oszołomstwo rządzi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wybiórcza nic nie załatwi tylko znowu podpuszcza miasta na siebie.
  @zintegrowany31 Oczywiście,zawsze tak było. Oni z tej gazety nas ,Polaków nie nawidzą
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tu nie ma wytłumaczenia, nieudolne zarządzanie polityczne przez "misiewicza" od torów. Lotniska w gorszej lokalizacji mają więcej pasażerów (Lublin, Szczecin)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ile razy w tym tygodniu moraczewski potknął się o swoje nogi .............. , w następnym kwartale lotnisko z Zielonej Góry nie będzie ostatnie .... , moraczewski zrobi wszystko by poprawić wynik ......... , bydgoskie lotnisko jako jedyne miało spadek pasażerów ... . Nasuwa się pytanie , jak długo jeszcze , specjalista od kolejek wąskotorowych , toruński przygłup będzie prezesem bydgoskiego lotniska ......
  @Marek Stein za to z ciebie to dopiero ostry ryj...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @babu wiesz, takich chamów nie mozna inaczej traktować tylko z buta w tę ohydna morde i kop w d....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie wynegocjują NORMALNE godziny wylotów - chociażby LH do Frankfurty (rano i/lub wieczorem) a nie w południe to od razu znajdzie się więcej chętnych. Nie każdy ma czas marnować cały dzień (lub chociażby jego połowę by dotrzeć do oddaloneog o ledwie 1000km miasta).
  @take_i_t_easy Oczywiście mam na myśli Bydgoszcz...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0