Więcej
  Komentarze
  a jak dowieźć/odebrać seniora samochodem na/z Bielawy, czy Wschód ? Brawo geniusze !
  @wisienka998 Kompletny brak pomyślunku ze strony projektanta i inwestora: - brak dojazdu, - brak parkingów, - brak jakichkolwiek możliwości zakupu biletów (kas, automatów biletowych...)
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @gandalf_siwy powiem więcej, właśnie próbuje się gdzieś dodzwonić na PKP uzyskać info, BEZ SZANS !!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @wisienka998 a po ci PKP? Obsługę przewozową zapewniają w 2/3 przewoźnicy od PKP niezależni, tylko InterCity jest spółką-córką PKP...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wisienka998 No jak... Tramwajem z Fordonu. A jak nie mieszkasz w Fordonie to najpierw tam zawieź tego seniora, znajdź wśród okolicznych lasów jakiś przystanek, zaparkuj pod drzewem i... O, nie masz biletu? Szkoda, na Fordonie możesz go nie kupić bo tam prawie nic nie ma :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Ciekawy jestem gdzie zaparkują limuzyny przy stacji Bydgoszcz Wschód przy okazji ceremonialnego otwarcia tramwaju około 16-go stycznia!? Jak będą otwierać stację przesiadkową to trzeba porobić zdjęcia, jak się domyślam, źle zaparkowanym miejskim limuzynom lub od razu zadzwonić na Policję albo Straż Miejską celem wystawienia mandatów za parkowanie, nich sobie uświadomią co zaprojektowali! Stację bez parkingu! Genialny sposób na zachęcenie do publicznego transportu celem rozładowania korków w mieście.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  wszystko fajnie - tylko dlaczego peron na Bielawach jest otoczony tym (paskudnym, najtańszym) płotem ? wcześniej go nie było i dojście na peron od ul. Kamiennej było krótsze
  @weys Bo tu nie chodzi o to, żeby komukolwiek ułatwić życie (a już na pewno nie pasażerom)! Chodzi o to, żeby inwestycja ładnie wyglądała - przede wszystkim na papierze i kilku fotkach. Funkcjonalność to sprawa drugorzędna. Zwłaszcza, że (mam wrażenie) za projekty i realizację odpowiadają osoby, które z komunikacji zbiorowej nie korzystają.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @weys Płot- jak to w naszym Ustroju Specjalnej Troski: poruszanie się po mieście organizowane tak, żeby jednemu na 100 mieszkańców największemu debilowi nic się nie stało, a 99/100 pozostałych użytkowników ma się dostosować.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  "To część projektu BiT City, który w całym województwie pochłonie 118 mln zł." No właśnie: POCHŁONIE.
  już oceniałe(a)ś
  15
  4
  dlaczego na rondzie przed stacją Bydgoszcz Leśna wysypano na rondzie tę kupę piasku? pewnie dlatego, że było to tańsze niż wywiezienie poza plac budowy - ale "dzięki" temu nie tylko nie widać tego ładnego budynku dworca (patrząc od Osiedla Leśnego), ale także nie widać co się dzieję na rondzie (tylko czekać na wypadki i potrącenia pieszych)... czyli inwestycja jak wszystko w Bydgoszczy: wydać kupę kasy, a efekt gów..iany przez jakąś drobną niedoróbkę...
  @goldameir Wydaje mi się że z prawej strony widać wszystko dobrze.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Informacji pasażerskiej (tablic peronowych z odjazdem/przyjazdem pociągu) na tych nowych stacjach nie ma. Za to na nowym dworcu głównym tablice co 5 metrów. Gdzie tu logika?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0