Więcej
  Komentarze
  Jedyna poważna inwestycja to tory na kujawskiej reszta to remonty. Jak na 8 miasto w Polsce to bardzo słabiutko.
  już oceniałe(a)ś
  37
  6
  skoro nie stać nas na metro to chociaż inwestujmy w sieć tramwajową tym bardziej, że mamy Pesę w porównaniu do innych miast tej wielkości to jesteśmy w ogonie nawet nie 10 linii.
  @zintegrowany31 nie całe 10 linii i na dodatek w większości dublujące się na wspólnym torze.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Ciekawe, połączenie Fordońskiej z Toruńską przez mosty Kazimierza Wielkiego - to już jest decyzja ? Tramwaj w Kujawskiej - mam nadzieję Panie prezydencie że tym razem nie będziecie oszczędzać i odkopiecie albo zbudujecie od nowa przejścia podziemne pod rondem Kujawskim i zafundujecie Bydgoszczanom bezkolizyjne spacerniak zwłaszcza, że ze względu na Zielone Arkady ruch tam się znacząco powiększy i powiększył i tym bardziej ze nie ma bezkolizyjnego zjazdu z Kujawskiej do Galerii. Jak się daje pozwolenie na budowę takiej Galerii w środku miasta to trzeba za to zapłacić dodatkowymi inwestycjami infrastrukturalnymi.
  @znakomix "przejścia podziemne pod rondem Kujawskim" Piesi do katakumb? W czym są gorsi od kierowców, że wysyłasz ich pod ziemię? "Przeszkadzają" kierowcom?
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  Artykuł jak prezentacja w Power Point na zajęcia z informatyki w gimnazjum, fotka + byle jakie info
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  jeden odcinek zablokuje sie i wszystkie linie stoją
  @zintegrowany31 dziwne, nie?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ciekawe - piszą o odcinku biegnącym przez Babią Wieś, a zdjęcie z Glinek ;)
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  To mają być te Zintegrowane Inwestycje Terytorialne? Wydaje mi się, że znowu coś na siłę.... Czy nie lepiej inwestować w lepsze połączenia autobusowe Bydgoszczy z Łochowem-Nakłem, Zamościem-Rynarzewem, Inowrocławiem? Tak aby lepiej się "zintegrować" z regionem?
  już oceniałe(a)ś
  16
  9
  a może by tak pomyśleć o linii tramwajowej łączącej rondo Fordońskie z pętlą na ul. Chodkiewicza ? Wyszyńskiego nadaje się idealnie na torowisko tramwajowe ,a byle jaka awaria albo wypadek na odcinku Rondo Klaryski albo na Gdańskiej to cała komunikacja tramwajowa leży , a tak objazd do Gdańskiej przez Wyszyńskiego i sprawa rozwiązana
  już oceniałe(a)ś
  9
  3