Bydgoszczanin Jakub Tuleja najszybciej pokonał w niedzielę (11 lutego) dystans 5 km po leśnych duktach w Myślęcinku. Metę czwartego z cyklu biegów City Trail pokonały 454 osoby.

City Trail z Nationale-Nederlanden to cykl biegów rozgrywanych w dziesięciu polskich miastach w okresie jesienno-zimowym. W Bydgoszczy areną zmagań jest Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek". Tradycyjnie przed główną rywalizacją na 5 km dzieci i młodzież pokonują krótsze trasy.

W niedzielę (11 lutego) odbył się czwarty bieg po duktach myślęcińskiego startu. Najszybciej do mety dotarł Jakub Tuleja z Zawiszy Bydgoszcz. Zajęło mu to kwadrans. Wcześniej dwukrotnie zajmował drugie miejsca, więc w końcu dopiął swego. Tym razem drugi był triumfator dwóch poprzednich zawodów Krzysztof Gosiewski (1. Pomorska Brygada Logistyczna/Zawisza), przegrał o dziewięć sekund. Trzeci dobiegł Mateusz Kaczmarek z Rakoniewic, reprezentujący Team Rudnik.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem