Więcej
  Komentarze
  @Marek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL stron internetowych Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Witamy po powrocie z turnusu w szpitalu psychiatrycznym w Swieciu n/Wisłą Jak widać kuracja okazała się mało skuteczna. Proponuję następny turnus [półroczny] z elektrowstrząsami. Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. "Kulturoznawca"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Od lat piszemy, że póki w PLB rządzi toruńska V kolumna dopóty nigdy nie będzie lepiej. Zadaniem toruńczyków jest osłabiać Bydgoszcz. Osłabiać wszelkimi metodami i do tego za bydgoskie pieniądze, którymi dysponują bo to bydgoszczanie dostarczają gro kasy do wojewódzkiego budżetu. Tylko natychmiastowy rozwód administracyjny z toruńskimi megalomanami gwarancja powrotu do normalności w tym i do rozwoju bydgoskiego lotniska.
  @semeon Tak postępują tylko katolicy, którzy maja władzę. Strześ się tych co wyzywają na komunę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @semeon Koleś,powiedz kto cie posuwa bo takich bzdur jeszcze nie czytałem. naprawdę nasrano co do mózgu? Po co sobie dałeś????????????????
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Przykładowa wypowiedź toruńskiego inteligenta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Wystarczy ujrzeć twoją facjatę i widzę "fejsbukową" familię Zukenberga .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @semeon Tak trzymać.Brawo !!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszystkiemu winny brak Trollunia w nazwie Portu Lotniczego!!! Gdyby nie to niedopatrzenie bylibyśmy nie tylko przed jakimś tam Lublinem, Rzeszowem, Łodzią czy Poznaniem, ale deptalibyśmy po piętach samej Warszawie. Tłum pasażerów, niczym szarańcza, zaatakowałby nasze lotnisko, że opędzić się przed nimi nie byłoby jak.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Moze więcej kultury, co?
  @Marek Stein KulturGnój!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pamiętajmy, że toruńska władza dąży do następnego sukcesu. Mianowicie chce, aby Bydgoszcz była pominięta podczas budowy węzła multimodalnego. Miejsca przeładunkowe dla kolei (i częściowo dla dróg śródlądowych) miałyby być tak umieszczone, aby zapobiec rozwojowi Bydgoszczy. Rozwój ten mogły zaszkodzić interesom Torunia. Znamy to już ze starań Torunia w sprawie metropolii, czy też z ich stosunku do Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak może to lotnisko dobrze funkcjonować jak ma takich nieudaczników na stołkach. Za co ci ludzie biorą kasę? Wysłać ich na szkolenie do Lublina i Rzeszowa ....może zaskoczą ?! WSTYD! Czego tu oczekiwać jaki marszałek taka ekipa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  20 lat minęło od mojej pierwszej podróży samolotem. Na początku, pewnie jak większość rodaków przez Okęcie, później praktyczniej było przez Berlin, następnie wraz z rozwojem gdańskiego lotniska przez Gdańsk. 20 lat minęło, a ja dalej z Gdańska muszę latać... kiedy się skończy to nieudacznictwo i nepotyzm toruński w PLB???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ilość pasażerów powala z nóg ....... Port Lotniczy Bydgoszcz - 17,6 tys. pasażerów , i tak właśnie wyglądają rządy toruńskiego łysego marszałka ..........
  już oceniałe(a)ś
  0
  0