Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Były funkcjonariusz SB Robert W. stanie na inauguracji UKW obok byłego funkcjonariusza SB Marka K.J. To ci będzie zbieranina autorytetów. Zaiste na bydgoską miarę.
  @1234olo Jesteś z IPN? Żaden z nich nikomu nie zaszkodził, a później wiele dobrego uczynił i to pewnie to tak boli?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @dociekliwy33 O, uderz w stół, to zaraz się jakiś wujek dobra rada z ORMO odezwie. No, skoro mówią że nic złego nie robili, to na pewno samo dobro czynili: w końcu to i służba, i bezpieczeństwo w jednym. Zresztą tylko udawali i to taka zabawa była, a dla innych to więcej wycierpieli, niż Piotrowicz i Piotrowski razem wzięci. Nawet Trybuna Ludu pisała, że to bardzo porządna formacja i jak prześladuje, to z miłości...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @1234olo Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem coś o SB pozytywnego? Napisałem o konkretnych ludziach, a Ty uogólniasz. Tak jest jak się nie ma argumentów. Powiedz komu i w jaki sposób zaszkodzili Ci ludzie, konkretnie. Jeśli nie wiesz nie otwieraj dzioba - kłapać w necie każdy może... ORMO, Trybuna Ludu - widzę że jesteś zorientowany - pewnie kolejny czerwony, który już nim nie jest - bo w nowej rzeczywistości nie warto?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1