Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  mniejsza o sport, to nie buduje potęgi miasta. potęga miasta to ilość dobrze płatnych miejsc pracy, biurowce, zakłady produkcyjne, życzliwe podejście dla inwestorów. to dlatego z kujpomu ludzie wyjeżdżają ciągle jeszcze do Warszawy, nie dlatego że stadion Polonii wygląda jak wygląda.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  Bydgoszcz to 360.000 miasto. Są dzielnice i regiony Bydgoszczy gdzie nie dzieje się NIC.
  @TheWiwixbydgpl w Nowym Jorku też są takie dzielnice. życie
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Posłów powinno być mniej nie dlatego, że oni nic nie robią, gorsze jest to ze wszyscy finansują ich pracownikow którzy tylko na forach anonimo powiatową politykę robią
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jednym z największych sukcesów ratusza jest pozycja piłki nożnej w Zawiszy, najbardziej rozpoznawalnego symbolu sportowego Bydgoszczy.. Następnym jest kompletne milczenie w sprawie utworzenia Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Kolejnym jest brak zainteresowania budową S5 - oprócz propagandy - zero działań. Następny sukces to losy najpiękniejszego budynku w Bydgoszczy (Dworcowa 63). I tak można wymieniać i wymieniać. Wiem, że zaraz odezwą się głosy, że to nie są sprawy podległe prezydentowi, ale czy naprawdę? Proszę spójrzcie jak lobbuje nasz wróg (prezydent Torunia), a będziecie mieli odpowiedź.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Doradcom na tym forum proponuję startować w przyszłych wyborach do Rady Miasta i będzie to najlepszy sprawdzian ich pomysłow.
  @ubujan Mhm moz ei masz racje,ale trzeba mierzyc sily na zamiary... Jezeli ktos uwaza ze podoła wymaganiom i dostaje za to wysokie wynagrodzenie majac kilku doradcow i wiceprezydentow to jak nie potrafi, czy nie czuje sie na silach NIECH ZREZYGNUJE. Stanowisko jest z wyboru nie za kare!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Rządy trepa i jego pełowskiej ekipy przez 8 lat to katastrofa dla miasta i regiony. Łysy złodziej , kolega partyjny trepa realizuje wytyczne centrali z Gdańska. Próżno jednak oczekiwac lepszych czasów dla Bydgoszczy , PO jednej pladze na horyzoncie widać drugą też z torunia.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Nic dodać, nic ująć: Więcej odwagi i rozmachu.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Więcej rozmachu, więcej odwagi i budować, BUDOWAĆ METROPOLIE BYDGOSZCZ. Panie prezydencie Bruski , życzę powodzenia w realizacji inwestycji.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1