Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ja rozumiem, że polbruk chce sprzedawać swoje produkty, ale opamiętajmy się? Ścieżki rowerowe, nawierzchnia na dworcu... czy projektant nie miał nic do powiedzenia...:)
już oceniałe(a)ś
21
1
Mnie ten "nowoczesny dworzec" odstrasza . Tuż przed wejściem witają mnie kilkustopniowe schody na całej długości ! (pytanie po co tu one). Kiedy chce wejść do tunelu...znowu witają mnie schody ( na moje powinny być na wprost wejścia, kas biletowych i tunelu na perony - nie rozumiem tego umiejscowienia :\) , kiedy chce wyjść z tego tunelu znowu są schody (jest wprawdzie winda ale dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi), perony z kostki brukowej z lat 90tych - turkot walizek na peronie odstrasza z korzystania z dworca z torbą podróżną, niskie perony odstraszają ludzi starszych i schorowanych od korzystania z kolei...Słowem wybudowano dworzec z barierami architektonicznymi !!
już oceniałe(a)ś
13
2
niestety projekt dworca to wzorcowy przykład dlaczego przetargu nie powinna wygrywać firma oferująca najniższą cenę, ma się wrażenie jakby projektował go jakiś student w ramach praktyki studenckiej. Polbruk i to jeszcze fazowany, schody przed wejściem, brak ruchomych schodów na perony, skrzynki elektryczne na widoku i niskie perony, dlaczego zadaszenia peronów nie są przezroczyste aby pokazać odrestaurowany budynek wyspowy. Ktoś zgubił elementarz projektanta takich obiektów? Wstydziłbym się za taki projekt, może warto autora wymienić na tabliczkach pamiątkowych na każdym peronie. Nigdy wiećej najtańszych firm i najtańszych "projektantów". Kiedy to będzie można poprawić, może dopiero za 100 lat?
już oceniałe(a)ś
10
0
Zbudowano cos, co zbudowane byc nie powinno ! Nie uwazam, ze Pan prezydent jest infantylny, i myslal /?/,o ruchomych schodach wewnatrz budynku ! Takimi schodami mozna sobie pojezdzic w kazdym centrum handlowym ! Co jest wazne dla pasazerow ? Wygodne przemieszczenie sie z walizami , na perony i wejscie do pociagu !!! Brak schodow ruchomych i niskie perony, odstraszaja od korzystania z kolei ! Koszty zredukowano do minimum / nie budujac schodow ruchomych, i budujac niskie perony/, a wiec zredukowano automatycznie, liczbe potencjalnych pasazerow, do minimum ! Co jest tanie , to jest dziadowskie, a budujac np. dworzec na dziesieciolecia koszty nie powinny byc decydujacym faktorem ! Mamy dworzec niefunkcjonalny i niczym , w swojej funkcjonalnosci, nie odbiegajacy od dworca poprzedniego ! Ja nie ciesze sie byle czym ! Wiadomo juz , dlaczego odstajemy od zachodnich krajow UE ? Wiadomo juz dlaczego nigdy, nie dorownamy zachodnim kraja UE ? Taki dworzec zastepczy ! / na 100 lat /
już oceniałe(a)ś
19
10
Bydgoski "Łucznik" z całą pewnością zostanie wybrany Makabryłą roku. To więcej niż pewne.
już oceniałe(a)ś
7
1
Ohyda. Mówiłem to na etapie projektowania, a teraz mówię "jeszcze bardziej". Ohyda!
już oceniałe(a)ś
7
1
Mam w d.pie ten dworzec i tych polityków od siedmiu boleści. Dziś rano odwoziłem żonę na pociąg...i oczywiści z powodu "wielkiego otwarcia" wszystkie!!!! parkingi zajęte na ten cel!!Zero szacunku dla pasażerów i mieszkańców! A brak schodów ruchomych-szkoda gadać!
@midas ale jak to brak schodów, wyłączyli?
już oceniałe(a)ś
2
4
skandal z tymi skrzyniami na elektrykę i siara z kostką brukową
już oceniałe(a)ś
0
1