Więcej
  Komentarze
  tak koczy się zarządzanie toruńskie. Miasteczko 190 tysięczne nieudolnie rządzi województwem i lotniskiem w mieście prawie dwukrotnie większym. To skandal na skalę kraju. Pan prezes jest nietykalny. Namaszczony przez marszałka.
  @Marek Stein Od kiedy szambo wypowiada się na forum (nawet tym wsiowym, podlubickim)? Wylałeś się z rury czy też znów wybiłeś z kibla w szpitalu w Górnej Grupie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @derwitz Nie bywam w szpitalu w którym się leczysz śmieciu :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A łysa ci... z podlubickiego zadupia nadal pompuje kasę w znajdującą się w stanie agonalnym rydzykową wiochę i śmieje się wszystkim w twarz. I co mi zrobicie jak nie mam waszego płaszcza?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy ja śnię, czy GW w końcu wzięła się za niejakiego Steina? No brawo panowie. Dobry kierunek.
  @mimowszystkolubietorun Boisz sie ,ze za dużo prawdy pisze?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  dwa toruńskie pojeby są w stanie zniszczyć wszystko .... , jak długo jeszcze będziemy tolerować nieudolność i głupotę ....... , moraczewski co najwyżej mógłby pracować jako pomocnik murarza ..... , a nie zarządzać lotniskiem .......
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co w języku radzieckim znaczy "skorzystało zeń tylko". Co to jest? Zmieńcie translator
  @1avalon zeń = z niego To po polsku. "Redachtórzy" GW walą wiele byków językowych, ale akurat tu nie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bydgoskim lotniskiem rządzą torunianie, a to zadeklarowani wrogowie bydgoszczan. Oni zrobią wszystko, aby zaszkodzić bydgoszczanom, utrudnić im życie i ich kosztem budować potęgę swojego krzyżackiego grodu.
  @semeon W tej nienawiści zaczynają już się strzelać między sobą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Marek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL [czyt.SKUNKS] stron internetowych -Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Komentator jak z koziej d..py trąba.Gminny "inspektor" budowlany.Wielki ekonomista - NIKODEM DYZMA> Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stein - PAPKIN internetu !!!!!!!!!!!!!!!!! GoebbelSStein na usługach krzyżackiego piernikowa. Z pokolenia folksdojczów. Krzyżacko- piernikowski Słoik. Nazwanie tego indywiduum mieszkańcem Sianowa to splunięcie w twarz jego mieszkańcom. Szacunek obywatelom Sianowa. P.s. Skąd się takie HIENY i NIEDOROZWOJE biorą, chyba w następstwie pseudomedycznych eksperymentów nazistowskich. Innego wytłumaczenia nie ma chyba, że upadek na głowę w dzieciństwie lub podtopienie w szambie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To państwo decyduje które lotniska mają się rozwijać a które nie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0