Więcej
  Komentarze
  Tyle ta hołota posolidarnościowa naniszczyła. Organizować strajki i podpisywać postulaty nie możliwe do zrealizowania to oni umieli ale na zarządzaniu czymkolwiek to oni mili pojęcie jak świnia o gwiazdach.
  @buraczyk Ty też masz pojęcie o przeszłości jak świnia o gwiazdach... Jedż do Korei Północnej albo na Kubę, tam nadal rządzą "mistrzowie zarządzania".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @adam1900 Mam pojęcie o przeszłości bo mam 60 lat. W Bydgoszczy jest tylko jeden człowiek który potrafił przekształcić duże państwowe przedsiębiorstwo w takie które sobie daje radę w nowej rzeczywistości i jest na światowym poziomie. Resztą rządzili kierowcy i sprzątaczki czyli posolidarnościowa jak ja to nazywam hołota i część z nich buja się do dziś na barkach społeczeństwa. Świadectwem rządów tej hołoty jest między innymi kino Pomorzanin.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @buraczyk Jasne. Pewnie to racja, ale nie bierze Pan w swoich wywodach tego, że przez jakieś 10-15 lat ludzie po prostu do kin po prostu przestali chodzić. W tych warunkach, nawet najlepiej zarządzany biznes miałby kłopoty. Dopiero po pojawieniu się obiektów wieloekranowych oraz kiedy zaczęła mijać recesja ludzie powrócili do kina, a potem zaczęła powracać moda na klasyczne kina. I tak nie wszędzie się odrodziły.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @buraczyk OK, ja mam 52 lata i też mam własne pojęcie o przeszłości... Patrzę na moje miasto po blisko 30. latach od upadku komuny i zdecydowanie bardziej wolę multiplexy od Pomorzanina, Polonii, Orła etc. Pomimo, że łza się w oku kręci...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @adam1900 A może po prostu jesteś przesiąknięty "postmodernistyczną hiperrzeczywistością?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jaroslaw321 Pewnie masz rację, wszyscy żyjemy w Matrixie... :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0