Więcej
  Komentarze
  Czy pani Przyłębska jest kkrewną sekretarza KW PZPR w latach osiemdziesiątych Żmudzińskiego, bo takim nazwiskiem panieńskim się posługuje, ?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Bydgoszcz przeprasza Rodaków za Przyłębską, Zybertowicza i Żamojdę. Pocieszające jest to, że dawno się stąd wyprowadzili i "robią siarę" innym miastom.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Skandaliczny tekst, za który nie powinno się wypłacić wierszówki. Zrobiony na podstawie wylistowania w Wikipedii : Urodzeni w Bydgoszczy! A wystarczyło tylko kliknąć na inny portal ( bydzia.pl) i wierszówka już na 50 %!! Bo tam np. urodzeni w Bydgoszczy.: Jerzy Sulima Kamiński, Marian Rejewski, Emil Warmiński, Teodor Kocerka czy Hieronim Konieczka!! Pomijam, że tajemnica poliszynela jest dlaczego p.Dziennikarz do tzw 2 (z Wikipedii) zaliczyła p. Romę Gąsiorowską i p. Zybertowicza ( b/k) oraz p. Kazanę!!!, a nie ma np.: Pana Stefana Klajbora czy Pani Eleonory Harendarskiej. Brak wiedzy? No i p. Przyłębska (na nasze szczęście związana z Bydgoszczą tylko przez miejsce urodzenia , niech się wstydzi Poznań) i poseł Brejza ( junior). Daleko mu na razie do Senatora Jana Rulewskiego czy nawet do innego "pełnokrwistego" Bydgoszczanina- prezydenta Rafała Bruskiego ( i innych polityków urodzonych w Bydgoszczy). Ale p. Dziennikarz poszedł na łatwiznę..
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Z tym Brejzą to zdecydowanie przegięliście, a Przyłębska dla Polski nie zdążyła się jeszcze zasłużyć jako prezes TK. To już Sikorski bardziej tu pasuje jak znany Polak, chociaż typa nie cierpię.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  KURT TANK !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A mosty , place , ulice tego miasta, nazywamy imieniem księdza . idioty lub zdrajcy, a już na pewno imionami osób bardzo kontrowersyjnych. .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Myślę że p. bor umie odpowiedzieć na poniższy wpis.!! Bo warsztat ( praktykant ?) żenujący Dodam, że pominąłem w poprzednim wpisie urodzonych w Bydgoszczy i niezwykle ważnych dla Naszego Miasta: Tomasz Zaboklicki czy Sebastian Chmara ( miał być odnośnik do WK ale administrator nie pozwala) Z całym szacunkiem,,,, do p Przyłębskiej , prof Zybertowicza czy śp p Kazany.....( NC)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Osobniki z pozycji 1,2,16 powinny trafić na Bydgoską Listę Hańby.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1