Więcej
  Komentarze
  To są dwa skromne bloczki a nie wieżowce
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oczyma wyobraźni widzę już te korki w godzinach szczytu, chyba, że jeszcze metro zbudują...................
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Już kilka razy pisałem przy podobnych okazjach - nie nazywajmy dziesięciokondygnacyjnego budynku ani "drapaczem chmur" ani nawet "wysokościowcem". Po kiego dorabiać sobie jakiś sztuczny powód do chwały? Jest jak jest - powstaje nowy, może nawet dość ładny budynek i fajnie. Po co mu sztuczna otoczka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Biurowiec Urzędu Wojewódzkiego jest niemal o DZIESIĘĆ metrów wyższy, a i tak jest o TRZY metry za niski, żeby według prawa liczyć się jako wieżowiec, bu musiałby przekroczyć 55 metrów. Widzę, że ktoś w redakcji na przygotowanie się do slajdów poświęcił mniej czasu, niż na poranne drapanie się po tyłku...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeżeli już, to budynkiem, a nie obiektem. Najwyższym obiektem jest wieża telekomunikacyjna przy ul. Chodkiewicza, o ile dobrze pamiętam. Wg informacji w internecie, konstrukcja ma 80 m wysokości. W celu zawieszenia anten TVN kiedyś ją podwyższano, ale nie wiem, czy te 80 m liczone jest z nadbudową, czy bez niej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Boski PKiN... Nikt go w Polsce nie przebije! Przynajmniej w tym wieku...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Reklama, reklama.......
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nordic Haven ma 66 metrów (wg. Bryla.pl). Zatem nazwanie biurowców przy Rondzie Fordońskim jednymi z najwyższych to faktycznie przesada. Pomimo, że są ładne.
  @tutejszy80 Nordic ma 55, na bryla.pl jest błąd (ktoś stukał od niechcenia w klawiaturę i nie zauważył, że nie w ten przycisk :P)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0