Więcej
  Komentarze
  Gratulacje dla panów Całbeckiego i Morawieckiego, trzeba się dobrze postarać aby PL Bydgoszcz tak zdołować
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  potrzebny jest człowiek z wizją , a nie toruński przybłęda od kolejek wąskotorowych ........ , o łapówkarzu cymbale cymbałowiczu caubeckim też warto wspomnieć ...... ,
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  oczywiście zasłużoną osobą jest pan Moraczewski a nie Morawiecki, nawet Lublin na prześcignął z Okęciem przy boku, sukces goni sukces za toruńskich rządów
  @kuromiot1 nawet Lublin? Bez współpracy z Toruniem to do Lublina nie macie startu. To centrum ściany wschodniej, z większą aglomeracją niż Bydgoszcz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Trzeba uatrakcyjnić siatkę połączeń - nowe destynacje i przyciągnąć mieszkańców innych województw - przede wszystkim z wielkopolski, pomorza i zachodnio-pomorskiego. Wato o tym myśleć już teraz bo kiedy wybudujemy S5 to wówczas nasze lotnisko albo zyska albo straci. Lepiej żeby zysłako, ale do tego są potrzebne nowe połączenia - czyli lepsza oferta lotniska.
  @byfor Kiedy toruńczycy nawołują, żeby A1 jeździć specjalnymi autobusami na lotnisko do Gdańska.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @kazan41 Jak sie skończy zmywak na wyspach to z tego waszego air portu dokąd polecisz? Psu pod ogon ciemniaku?
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  Jedyne co można zrobić dla lotniska to czekać na usunięcie z urzędów i stołków niżej wymienionych.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Kolejny raz podam wątek. Jest potrzebny prawdziwy gospodarz lotniska. Musi to być ktoś z wizją , ktoś kto już leciał samolotem, ktoś kto będzie cierpiał jak co 2h na płycie lotniska nie pojawi się kolejny rejsowy samolot. Konieczne jest odcięcie spółki Całbecki-Moraczewski. Ludzie bez wizji, zaplątani w kompleksy.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  czy rozmowy na temat przywrócenia lotów LOTu do Wawy są w ogóle prowadzone. Duża część pasażerów to byli "przesiadkowicze" lecący dalej z Okęcia...poza tym dobrze gdyby jakiś "low-cost" otworzył kierunek bardziej wypoczynkowy na południe Europy
  @poklepywacz Warszawa już niepotrzebna. To lotnisko z urzędu... Bliżej Bydgoszczy do Franfurtu, Monachium... nawet Istambuł wydaj się lepszym - przesiadkowym. Jeśli Wawa, to tylko w b.dobrych godzinach!!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Takie statystyki dobitnie pokazują ile traci region pod toruńskimi rządami. Z województwa, które mogłoby być jeszcze 15 lat temu przykładem dla wielu innych staliśmy się tym ostatnim z czerwoną latarnią. Wniesiony do władz regionu prowincjonalizm i szowinizm niszczy nie tylko lotnisko ale cały region.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0