Więcej
  Komentarze
  Dlaczego nie KINO Dlaczego ? Wszystkiego się pozbywamy, to miejsce kultowe dla Bydgoszczan.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Nic nie wiecie . To wszystko co piszecie to fikcja i jajca. Gdańszczanie ukradli bydgoskie kina i od tego zacznijcie. Dlaczego bydgoskie kina nie są bydgoskie lecz gdańskie? Nie dajmy się ru... cwaniakom.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  "Kawiarnia, klub"? Kurde, znowu ogólnikowe hasła, zero konkretnego, oryginalnego pomysłu? Kolejna lokalizacja bez wyrazu, która zamknie się po kilkunastu miesiącach? Możliwości jest tak wiele, a u nas jak zwykle to samo i na jedno kopyto, sztampowo do bólu. Bydgoszczy są potrzebne inicjatywy oddolne, podobne jak w centrum Łodzi, które ożywią centrum w oryginalny, niebanalny sposób. U nas tego typu inicjatywy ograniczają się tylko do ulicy Gimnazjalnej, a to powinno się rozlać po całej Gdańskiej i przede wszystkim Długiej. To nie zapowiada niczego ciekawego, znając dotychczasowe inwestycje w centrum miasta.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Niech kupi i urządzi. Jak interes się powiedzie to zyska i gracz, i Bydgoszcz, i mieszkańcy. Jak się nie powiedzie - to pieniądze straci tylko ryzykant...
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Miasto powinno kupić budynek, tak jak kupiło Halę Targową ostatnio, i utrzymać w nim funkcję społeczno-kulturalną, wzorem Miejskiego Centrum Kultury z kinem Orzeł.
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  Przydałby się drugi teatr, scena kameralna.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0