Więcej
  Komentarze
  No właśnie Dlaczego władze miasta od zawsze nie potrafią czymkolwiek się wyróżnić? Była okazja jakiej już nie będzie na wybudowanie hali z lodowiskiem z prawdziwego zdarzenia, a Bruski zafundował nam obiekt na miarę jakiegoś miasteczka. Zachodnia pierzeja, stadion Polonii to ucieczka od podejmowania decyzji bo Bruski wie że muszą kosztować. Os 25 lat nie nadrabiamy dystansu wizerunkowego nawet do średniaków, nie mówiąc juz od czołówki. Miejskie kadry mamy po czasach komunistycznych gdzie Bydgoszcz wizerunkowo miała obowiązek nie wychylać się
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  I słusznie że się znalazł, bo jest oryginalny i niespotykany. W Bydgoszczy myśi się tylko o parkach, ławkach i małej architekturze. Robimy z naszego miasta ogród botaniczny. Trzeba rozmawiać i mysleć o konkretach - Plac Teatralny, Zachodnia Pierzeja - tu możemy się wyróżnić.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Proszę porozmawiać ze specjalistami od TV , nagłośnienia, skustyki , ten budynek to anty talent no ale jeśli władze mają kasę na promocje niech wydają. Tam nikt nigdy nie stworzy dzieła bo nie może .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jakaś kpina. Megalomanii toruńscy pękną i będzie po nich, oby jak najszybciej.
  @semeon A centrum zbudowane za kasę skradzioną całemu regionowi, a bydgoszczanom w szczególności.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Nie każde miasto ma dom Freda Flinstona!
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Ch.. mnie obchodzi jaki kawałek toruńskiego szamba został wyróżniony i za co. Tak czy owak śmierdzi i zawsze będzie śmierdzieć - ad mortem defecatum.
  @derwitz A próbowałeś się umyć? No wiesz, to taki stary sposób na smród. Szukaj chłopcze rozwiązań, i nie jęcz na cały region że jesteś fleja
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @derwitz ale z ciebie idiota
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  "Nie było wśród nich żadnego obiektu z Bydgoszczy." A jaki miał być?
  już oceniałe(a)ś
  3
  5
  I to już drugi obiekt z Torunia. A Bydgoszczu zamiast budować kłóci się nadal. Teraz znowu o Bydg. Metropolie Rolną. Róbcie tak dalej, będzie więcej dla innych.
  @red.bmx Dowartościowałeś się to teraz łapa za konika i idź spać
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @red.bmx wypad śmieciu z bydgoskiego forum.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @semeon semeon czy ty masz znowu nawrót choroby? Moze powinienes wrócić znów na dłuzej do Świecia. Pan doktor nie zrobi ci krzywdy,nie bój się!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0