Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy bydgoscy maturzyści byli powiadomieni o zawodach w jakich startowali z Toruniem? Bo jeśli nie to po co judzicie kolejnym idiotycznym tytułem?
  @guziecchaosu stały numer gazety judzącej. Doczekamy się kiedyś porównań z miastami z tej samej ligi - Lublinem, Gdańskiem, Katowicami
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Rzetelne dziennikarstwo polegałoby na przedstawieniu porównania dla konkretnych profili szkół- licea, technika, itd. Porównanie globalne wszystkich maturzystów jest nadużyciem
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  A po co takie porównania? Bydgoszcz to ósme miasto Polski i porównania z Toruniem obrażają bydgoszczan.
  @semeon hehehe ty bydgoski zakompleksiony prymitywie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Porownujmy sie z tym,i z ktorymi nam po drodze ! Torunia nie ma na liscie ! A tzw.GW dalej podjudza, dalej sieje nienawisc, co chcecie osiagnac ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ooo... widzę po wpisach, że zarówno w Toruniu jak i w Bydgoszczy, czytelnicy po woli zdają sobie sprawę z tego, jak media lokalne podsycają lokalne konflikty ;) "dobry" tytuł zapewnia "klikalność" i większe dochody z reklam ;) mam nadzieję, że dożyję czasów, kiedy wyborcy "wyklikają" polityków, których głównym programem jest podgrzewanie bydgosko-toruńskiego konfliktu ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zerknąłem na Toruń, żeby porównać tytuł... Ale pod spodem znalazłem lepsze. Marszał Całbecki przyznał stypendium z dziedziny kultury profesorowi UMK... Myślałem, że facet mnie już nie zadziwi:)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Przy tak dużej różnicy ilości zdających stosuje się skalę staninową. Wtedy dopiero można porównywać wyniki. Gazeta tego nie kuma a propagandyści toruńscy tym bardziej. A tak ogólnie to region wypadł nie za bardzo. A na marginesie jaki byłby wynik bez GiLA? A jakie miejsca zajmują w rankingu toruńskie licea i technika? W 1 250 nie ma żadnego technikum z Torunia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0