Więcej
  Komentarze
  UWAGA !!! Za chwilę pojawi się NACZELNY ŚMIERDZIEL stron internetowych TOMACHA-SKUNKS z Włocławka i zainfekuje tą stronę. Nie wchodzić;groźny WIRUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  @ok999 Brutal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  tomacha z N-avalon-Ym się dobrali jak ślepy z kulawym. Pogratulować inteligencji - poziom Nowości toruńskich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Skrajnie najgorszym miejscem do lokalizowania wysokiej zabudowy usługowej czy biurowej jest własnie rejon Fodrońskiej, Łęczyckiej i Kamiennej - tam jest koniec miasta! Tzw. Śródmieście umarło waśnie przez brak inwestycji - teraz jest to siedlisko sypiących się ruin, patologii, wiejskich parterówek czy pustych działek zarośniętych chaszczami. Przesuwanie centrum w stronę Fodronu i Torunia jest kontynuacją absurdalnej wizji miasta - osiedla, która powstała w czasach stalinowskich. To przez tą urojoną wizję Bydgoszcz jest dzisiaj jednym z najbardziej chaotycznych miast w Europie, nie mamy nawet prawdziwego centrum bo większość ludzi boi lub brzydzi się tam zaglądać. Do czasu, jak poststalinowscy urbaniści będą planować to miasto, tak długo będzie to tylko przyzakładowy zespół osiedli dawnego Zachemu. W ten sposób Bydgoszcz nigdy nie stanie się miastem skupiającym wokół siebie region. Toruń się z nas nabija ale także Inowrocław, Żnin czy Mogilno i Świecie także tracimy na rzecz Poznania, Torunia czy Gdańska. Bydgoszcz będzie nieistotnym tworem jeżeli dalej będą decydować o tym mieście ludzie kształceni przez sowieckich praktyków i teoretyków.
  @1avalon Czytam to co piszesz i zastanawiam się czy Ty jesteś normalny. Sądząc po Twojej znajomości Europy czy innych polskich miast to najdalej wyjechałeś pewnie do wspomnianego wyżej Żnina i Mogilna. Toruń, Inowrocław, Żnin, Mogilno i Świecie się z nas nabijają. Hahahahahahahahaha - WIĘKSZYCH BREDNI TO JA NIE SŁYSZAŁEM. Ale wybaczę Ci to. Pisałeś w sobotę, więc pewnie byłeś pijany albo naćpany.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @1avalon Brawo, ładnie to ująłeś , bydłoszcz stanie się zapyziałą dziura,ale za to z dużą hurtownią trzydniowych meblli z Ikeii. Buhahahahahaha
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  Bydgoszcz będzie dzielnicą Torunia. Tak cos czuję.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3