Więcej
  Komentarze
  PUCHARU POLSKI I SUPER PUCHARU POLSKI nie zabierze kibicom Zawiszy już nikt. Nawet jacyś bluzgający kolesie. Największe sukcesy w historii Zawiszy to czas kiedy Osuch był właścicielem. Takie fakty.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Podejrzanie zaczął - nabycie akcji i tak samo skończył. A dobry zewnętrzny audyt niezbędny. W końcu korzystał za darmo z bydgoskiego majątku (stadion Zawiszy), a do tego otrzymał od bydgoszczan 17 mln. zł.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Przecież kibolom nie zależy na tym by Zawisza grał w ekstraklasie. Obstawa policji, ochroniarzy, więc jak tu zrobić dym? Nie ma warunków, ale II liga, a najlepiej III jest OK. Można w meczu wyjazdowym sterroryzować małą mieścinkę, pochwalić się na forach internetowych zdjęciami... jacy to My KIBOLE jesteśmy twardzielami. Ech nie chce mi się więcej pisać... Pozdrawiam normalnych kibiców z Bydgoszczy
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jedno jest pewne PUCHARU POLSKI I SUPERPUCHARU POLSKI
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Niech już da wolne piłkarzom i nie zmusza ich do gry bo tylko kompromitują nas swoją grą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  mam nadzieję, że miasto wycofa się z tego dziadostwa i przestanie wyrzucać w błoto pieniądze.
  @nika-65 Miasto wspierało dziadostwo Osuchów przez ostatnie dwa lata, chociaż klub służył tylko antypromocji miasta. Najpóźniej przed sezonem 2014-15 powinni ruszyć ostro z porządkami w Zawiszy. Zamiast tego robili tylko to co im Osuch kazał. Mają więc współudział w tej katastrofie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @letalin jasne stary. Lepsza promocja miasta była była jak kasę z klubu wyciągali kibole przez "pamiątki i kateringi". I jak z trybuny B wychodził tłum patologii po meczu i bluzgi było słychać na całe Leśne. Wg mnie miasta nie powinny W OGÓLE finansować zawodowego sportu ale nie pisz głupot że jak kibolstwo było na trybunach to była promocja miasta. Przez patologię niczego nie promujesz. A poza tym zauważ że Zawisza ma problem z poważnymi sponsorami od lat, dłużej niż wasz bojkot własnego klubu. Dla czego? Bo Zeta kojarzy się źle biznesowi właśnie przez agresywnych kiboli. z resztą frekwencja z kibolami nie będzie jakoś dużo większa jeśli nie będzie WYNIKÓW. Trybuna B nie raz świeciła pustkami bo "mecz nieatrakcyjny kibicowsko" - to jest cała wasza "miłość" do klubu. Nie przychodzicie z miłości do klubu ale po to żeby się pokazać. Żenada.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1