Więcej
  Komentarze
  a czy jest w dalszych planach jakaś prawdziwa atrakcja związana z urodzinami miasta? Wypadałoby zrobic jakiś koncert prawdziwej gwiazdy w plenerze, bo Bydgoszcz to praktycznie pół miliona ludzi (razem z okolicznymi miejscowościami) a atrakcje jakby urodziny obchodziła miejscowość gdzie mieszka 10 tysięcy ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Gdzie koncert fajnego zespołu, ale nie jakiegoś pajac co raz wystąpił w TV. Zgadzam się z glencok'iem, ludzie od PR w naszym miescie zawiedli, wlasnie to tworzy klimat miasta. Wlasnie dlatego Poznan to Poznan a Bydgoszcz jak Szubin, albo Białe Błota (bez obrazy dla tych spokojnych miasteczek-przedmieść) WSTYD
  @adams1985 Widzę, że ktoś tutaj ma kompleksy pt. Poznań. Bardzo często czytając komentarze kiedy ktoś porównuje jakąkolwiek kwestie przytacza Poznań i o ile w wielu innych sprawach ma to racjonalne podstawy, akurat porównywanie Poznania słynącego gospodarności, pod kątem wydawnictwa pieniędzy na imprezy to pusty strzał. Gdybyś napisał o Krakowie czy Wrocławiu w tym przypadku to pewnie można byłoby Ci przyznać rację. Natomiast pod tym względem Poznań to Swarzędz. Podobnie jak z ozdobami świątecznymi, na które gospodarny Poznań wydaje mniej niż Bydgoszcz, nie wspominając o tym, że w stosunku do Warszawy wydaje ze stosunkową różnicą na poziomie 200 tys. zł do 1 miliona. Jeżeli Bydgoszcz wydałaby duże pieniądze na koncert gwiazdy, to zapewne nie trafiłaby ona w Twoje gusta i napisałbyś, że ratusz jest rozrzutny, a można było te pieniądze przeznaczyć na lepsze drogi. Nie każdemu dogodzisz. A propos PR-u. Kiedyś za czasów Dombrowicza cały czas mieliśmy koncerty typu "Podziel się posiłkiem", "Hity na czasie", "Bydgoszcz Hit Festiwal"... Fakt mocno komercyjne, ale mieliśmy jakieś tam gwiazdy. Czy wówczas opinia na temat naszego miasta rosła? Wątpię. Może teraz rzeczywiście wzorem Poznania ktoś w końcu obraca dwa razy każdą złotówkę, jak w dobrze prosperującej firmie?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Ratusz chwali się koncertem na urodziny miasta, za który trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych. Ładny prezent dla mieszkańców od miasta. Widocznie mało płacimy opłat, trzeba jeszcze od nas wyciągnąć.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Tak trudno napisać na początku informacji pod każdym zdjęciem "sobota" lub "niedziela"?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kiedyś były organizowane ładne koncerty, wprawdzie bilety trzeba było odstać, ale warto było. Cóż "dobra zmiana" nawet w urodziny miasta. :((
  @nieco1 masz na myśli władze miasta, które reprezentują PO?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Wam katolskim warchołom potrzeba tylko rocznic. A może zacznijmy w obrządkach katolickich obchodzić rocznice ostatniego spalenia na stosie Polaka przez kler . A może tylko rocznicę ostatniego wydymania dziecka przez proboszcza tego kościoła katolskiego !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale mi atrakcje, syf i nic więcej. Poza tym leje więc ilu nas będzie ogladac te "zajebiste atrakcje"? Pewnie nawet petardy nie odstrzela bo będą wilgotne, a mordy bruskiego czy innych, nie mam ochoty oglądać. Zostaję w domu, walnę flachę i pójde spać. Tak będę obchodziła te urodziny. Jaka metropolia takie świętowanie!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Mam pytanie do marudnych - dlaczego nie przebiliście się wcześniej z Waszymi świetnymi pomysłami?
  @bbartek555 Święte słowa. Marudni jak zwykle w formie. Tylko szkoda, że zawsze po fakcie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1