Więcej
  Komentarze
  Proszę o informację co za imbe..cyl zaprojektował sygnalizację świetlną na przejazdach tramwajowych która nie jest wzbudzana ruchem tramwaju?
  @bidia A nie jest?
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  @hirop nie jest - jeden z wielu bubli, nie mowiac juz o setkach metrow barierek odgradzajacych perony od...?
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  @bidia najpierw trzebaby zapytać co za imbecyl nie zaprojektował a w zasadzie nie wykonał, dwupasmówki, która tam dam dawno była w planach. Nie było by co chwila debilnych przejazdów przez tory. Dopiero po kilku śmiertelnych wypadkach gwarantuję że rozpoczonie się dyskusja na d budową dwupasmówki. # Pytanie dziś do potencjalnych ofiar, czy już są świadome, że muszą ponieść śmierć żeby jakiś osioł się obudził.#
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ooo 15 slajdów. Nie ma takiej je.... opcji.
  już oceniałe(a)ś
  29
  5
  No i znane wam pytanie, którego jednak jako posłuszne pieski nie zadaliście: dlaczego Miedzyń z utratą połączenia autobusowego do Ronda Jagiellonów nie został włączony do systemu A+T? Dlaczego Fordon za podróż z przesiadką do Dworca Głównego będzie płacił 3 zł, a trzy razy bliższy Miedzyń 4,40 zł?
  już oceniałe(a)ś
  24
  2
  Super. Szwederowo, Górzyskowo, Hil of Fridom, może sobie pojeździć tramwajem pod warunkiem, że weźmie prowiant na trzy dni. do Babiej Wsi wystarczy. Za to obcięto 79 i "zmodyfikowano" 69. Ekstra.
  już oceniałe(a)ś
  24
  5
  A ja czekam na info: - gdzie ulotki ZDMiKP nt. nowego schematu kom.publ. beda dystrybuowane? Wszedzie o tym trabia a ulotek nie ma!
  @tedek1 U mnie w skrzynce wczoraj sie taka ulotka znalazła
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Żądamy przywrócenia częstotliwości kursowania i powrotu do trasy przebiegu linii nr 83 sprzed rewolucji.
  już oceniałe(a)ś
  19
  4
  Dzięki tej rewolucji będę dłużej dojeżdżać do pracy. Mieszkam w Fordonie, pracuję na Błoniu. Puszczanie 69 przez Curie-Skłodowskiej to nieporozumienie. Ciekawe czym ZDMiKP to argumentuje ?
  @sagl jak to czym? zamiast jechać 69, MUSISZ ZALICZYĆ tramwaj,albo zgodzić się na dłuższą trasę. MASZ JŻDZIĆ TRAMWAJEM I JUŻ! to jest argument
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  @sagl ARGUMENTUJE TYM ABY NA MAXA ZMUSIĆ WSZYSTKICH PASAŻERÓW DO KORZYSTANIA Z TRAMWAJU /PUNKT PRZESIADKOWY RONDO FORDOŃSKIE//
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Co przejazd, to tramwaj stoi pod sygnalizatorem. PRIORYTET ITS jak trzeba...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0