Więcej
  Komentarze
  To "jak jadają bydgoskie vip-y", czy co proponują szefowie kuchni bydgoskich restauracji?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Jeść można różne rzeczy, ale co to za vip-y, które parę lub paręnaście lat temu były zwykłymi ludźmi, a potem "prywatyzacje", układy, szwindle, kumple i tym podobne procesy, zjawiska i okoliczności, wyniosły ich na szczyty drabiny społecznej?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  W domu rodzinnym taki szef kuchni jadał zupę z papierka, a teraz po powrocie z włoskiego zmywaka stał sie genialnym kuchmistrzem i proponuje kulinarne wynalazki. Prawdziwej golonki taki nie potrafi zrobić, a o schabowym po myśliwsku z kluchami na parze to można zapomnieć. No chyba że były w markecie. Kto by takim czymś się zajmował. Teraz wszystko kupione w Lidlu i najważniejsze, wiącha świeżej Bazyli i Oregano i już jest trendy WIPOWSKIE KORYTO.
  @hens Sum afrykański z amebą, kopytko gazeli, coś tam z bawołu, osiołka, golonka z tapira, jeszcze parę udziwnień...,potem wizyta na SOR. To dopiero święta! Jest o czym opowiadać!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @kondorx Byłem kiedyś na pitzy z wnukami. Ciasto na spodzie przypalone, pod sosem pomidorowym surowe, papryka chrupiaca, kiełbasa wyschnieta, a ponoć było przygotowane przed podaniem. Z tym daniem to jest tak jak z frytkami, nie piecze sie tego za jednym razem, Bo wyjdzie z tego efekt niewiedzy i nieróbstwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bydgoszcz i Vipy??? Dziwna sprzeczność!
  już oceniałe(a)ś
  4
  9