Komentarze
litości - ile można.... ?
@weys Jak płacą to piszą. Szkoda tylko, że nie ma informacji o tym, że artykuł sponsorowany.
już oceniałe(a)ś
7
0
Ubieram garnitur,skrapiam się kolońską i idę z małżonką na otwarcie.
już oceniałe(a)ś
7
0
wejścia, sklepy, toalety, windy... w innych nie było?
już oceniałe(a)ś
7
0
A nie prościej udostępnić plan tego obiektu. Przecież każdy może sobie to wydrukować. Ale jak znam życie i hochsztaplerstwo sieci, specjalnie zmieniające ustawienie regałów co pewien okres czasu abyś musiał trochę pobiegać i poszukać, może coś innego jeszcze kupisz.. Również i to jest potwierdzone, że najgorszy chłam kochani kupujący, macie na wysokości oczu !
już oceniałe(a)ś
2
0
Jak widac na fotkach,galeria zionie pustką. Bydgoszczanie wkrótce będa mieli na każdej ulicy galerię ;))))))))))))))))))
@bydgoszczanin_z_lesnej A ty na każdym kroku betonowe bunkry, których utrzymanie będzie w gestii miasta. Proponuje oprócz Motoareny, mostu, Jordanek i hali sportowej, wybudować 5 betonowy bunkier pt: Port Lotniczy Toruń, co by mieszkańcy Torunia mogli latać na zmywak do Londynu albo do Norwegii obierać łososie. Wszak roboty u Was ni ma, a i my Was tutaj już nie chcemy, bo 22.000 pracowników z Torunia w zupełności starczy.
już oceniałe(a)ś
16
0
@bydgoszczanin_z_lesnej Bo galerie otwierają dopiero jutro Mosku !!!
już oceniałe(a)ś
8
3
@bydgoszczanin_z_lesnej Stanął Ci?
już oceniałe(a)ś
9
3
@bydgoszczanin_z_lesnej Ależ ty leśnym burakiem jesteś i w dodatku z zaburzeniami psychicznymi :). Może jako mieszkańcy Naszego pięknego miasta wystosujemy do barana Całba list, żeby cię przygarnął może wówczas wyjedziesz!!!
już oceniałe(a)ś
0
0