Więcej
  Komentarze
  Pajaca Kłopotka już dosyć! oby zniknął z przestrzeni publicznej.
  już oceniałe(a)ś
  31
  4
  Po co Cymbałecka TV, dla niepoznaki zakamuflowana pod nazwą TVB, zaprasza do "dyskusji" tego gumofilcowego pajaca Kłopotka? Przecież ten gość to kwintesencja żenady, obciachu, partyjniactwa, klientelizmu, ujemnego IQ, pazerności i zachłanności utożsamianej w swojej gó...anej partyjce, przybudówce PZPR-u?
  @derwitz nie mam specjalnego wrażenia, żeby TVP Bydgoszcz była zakamuflowaną opcją toruńską :) mają dosyć mocną i ciekawą ekipę (chociaż publicystyka leży), a jeżeli pani Magdalena Żakowska nie zapowie mi pogody to boję się następnego dnia wyjść z domu ;) patrząc na skład polityczny rady programowej to łatwo nie mają ;)
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  powiedzieć że było kiepsko to jakby nic nie mówić, posłuchałem 2-3 min. i szybko wyłączyłem ;) dlaczego zabrakło sekretarza SLD pana Gawkowskiego? (współczuję elektoratowi lewicy) mam nadzieję że wyborcy PiS nie pomylą się i nie zagłosują na posłów Latosa i Kownackiego, którzy tak się "pomylili" głosując w piątek za poprawką senatora Wyrowińskiego ;) ogólnie "bryndza z nędzą" i nie widzę możliwości głosowania na kandydatów tylko z jednej partii. Trzeba będzie podzielić głosy tak jak w zeszłym roku.
  już oceniałe(a)ś
  15
  7
  A gdzie podrzutek byłych I sekretarzy PZPR z Włocławka, Bydgoszczy i Warszawy niejaki Gawkowski Krzysztof z Wołomina, który proponuje porozmawianie z nim o polityce zamiast działania na rzecz Bydgoszczy. Pewnie go tata Miller nie puścił.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  a nie poprowadzi ten facet od tego głupkowatego teleturnieju?jak on się nazywał???? hmmmmm,wyleciało mi z głowy....może ktos pamięta.....?
  @primo5 Rykowski?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A dlaczego zadeklarowana torunianka, żona absolutnego wroga bydgoszczan, prowadzi w "bydgoskiej tv" debatę dotyczącą bydgoskich spraw z udziałem bydgoskich posłów i kandydatów na bydgoskich posłów? To jest jakaś totalna kpina. ttp://dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2015/10/krotka-i-tresciwa-ocena-8-lat-rzadow-po.html
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  To nie jest TVB. lecz TVT.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  ht tps://www.youtube.com /watch?v=QcfTFao5Sqk
  już oceniałe(a)ś
  0
  0