Więcej
  Komentarze
  Nie znam zadnego wybitnego,ani nawet znanego,ani nawet zdolnego absolwenta UKW,chyba ze w tajnych sluzbach jest taki ktos. Bo Chmary nie biore powaznie,zeby skakac w gore i w dal nie trzeba byc absolwentem wszechczasow. Chyba ktos z wladz UKW jest kontuzjowany...
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  Chmara moze zostac absolwentem wszechczasow Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego!!! To katastrofa.Lepiej by bylo,zeby go nie bylo - oczywiscie tego uniwersytetu. Wiem,ze nie ma wsrod absolwentow zadnego noblisty,ale typowanie sportowca na najwybitniejszego absolwenta UKW wszechczasow to pogrom tej uczelni - przeciez zeby skakac nie trzeba konczyc uniwersytetu. Jacy wykladowcy tacy absolwenci. Wstyd!
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  szału nie ma ...
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  nikogo wielkiego tu nie widzę.....jakieś lokalne"gwiazdy"poza Chmarą
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Te kandydatury to chyba jakiś żart? KPSW z najwybitniejszym absolwentem B. Dzakanowskim bije UKW na głowę.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Bez jaj. Ten plebiscyt, z takimi "gwiazdami" jak wymienione, to totalna kompromitacja dla uczelni. NIKT, co mógłby pochwalić się jakimiś ponadprzeciętnymi osiągnięciami, jej nie ukończył??? Oszust, paru nauczycieli akademickich, jakiś właściciel firmy z tartanem, jakieś nudne jak flaki z olejem lokalne dziennikarki... Brawo dla UKW!
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  absolwentem wszechczasow gosc ktory oszukiwal biorac doping???? gratuluje pomyslu!!! a nie ma moze wsrod absolwentow dewiantow,mordercow albo gwalcicieli?
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Ja myślę, że Grześkowiak. Tylko nie wiem czy zrobił magistra.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3