Więcej
  Komentarze
  A cóż to za mądrości mają w zanadrzu serialowi "bohaterowie"? Czyżby byli inteligentni, albo może są intelektualistami, albo może zgłębili tajniki filozofii, logiki i geometrii? A może są zwykłymi ignorantami, którym woda sodowa uderzyła do mózgu tak jak toruńskiemu marszałkowi i jego kumpmlowi nijakiemu Lencowi?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ta Roma jest wstydem bydgoszczan. Można krytykować swoje pochodzenie i swoje środowisko z którego się człowiek wywodzi bo to normalne, ale trzeba to czynić rozsądnie posługując się racjonalnymi argumentami i oczywistymi faktami i do tego nie można być torunianinem. Pani Roma nie spełnia żadnego z tych warunków i lepiej byłoby dla niej gdyby, jak to mówił ongiś prezydent Francji, w ogóle się nie odzywała. Bo żeby coś powiedzieć to trzeba mieć co powiedzieć, a nie tylko coś.
  @semeon Kiedyś pisałeś ,że jest sexi , podnieca cię ,a teraz co? Przestałeś łykać niebieskie tabletki?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Pani Roma ma prawo wybierać "swoją" ojczyznę i miejsca pracy / zamieszkania. Nie ma natomiast prawa (obyczajnego) kalać gniazda, z którego pochodzi. Skoro sama dokonała wyboru, dlaczego Redakcja zaliczyła Jej postać do grona zacnych Bydgoszczan? To samo zresztą dotyczy pani Szapołowskiej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  piękną Bydgoszczanką jest Irena Santor, - piękna piosenka o Bydgoszczy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tomasz Szafrański[edytuj] Tomasz Szafrański[edytuj] Skocz do: nawigacja, szukaj Tomasz Szafrański Data i miejsce urodzenia 4 maja 1977 Bydgoszcz Zawód reżyser scenarzysta Lata aktywności od 2003 Tomasz Szafrański (ur. 4 maja 1977 w Bydgoszczy) – polski reżyser i scenarzysta. Jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Filmografia[edytuj] 2005 – Diabeł, reżyseria 2007 – Samo Życie, reżyseria 2007–2008 – Tylko miłość, reżyseria 2008 – Naznaczony, reżyseria 2009 – Od pełni do pełni, reżyseria, scenariusz 2010 – Nowa (serial telewizyjny) , reżyseria 2010 – Do dzwonka, reżyseria 2011 – Do dzwonka 2, reżyseria 2012 – Do dzwonka Cafe, reżyseria, scenariusz Skocz do: nawigacja, szukaj Tomasz Szafrański Data i miejsce urodzenia 4 maja 1977 Bydgoszcz Zawód reżyser scenarzysta Lata aktywności od 2003 Tomasz Szafrański (ur. 4 maja 1977 w Bydgoszczy) – polski reżyser i scenarzysta. Jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Filmografia[edytuj] 2005 – Diabeł, reżyseria 2007 – Samo Życie, reżyseria 2007–2008 – Tylko miłość, reżyseria 2008 – Naznaczony, reżyseria 2009 – Od pełni do pełni, reżyseria, scenariusz 2010 – Nowa (serial telewizyjny) , reżyseria 2010 – Do dzwonka, reżyseria 2011 – Do dzwonka 2, reżyseria 2012 – Do dzwonka Cafe, reżyseria, scenariusz
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdzie Tomek Szafranski,rezyser urodzodzony w Bydgoszczy,absolwent LO VII, ostatn film to Klub Wloczykija,Od pełni do pełni,Diabel i.t.p scenarzysta i reżyser wielu seriali.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  My też nie czujemy, że pani Roma Gąsiorowska jest bydgoszczanką. W Bydgoszczy leczymy taką wadę wymowy, którą ona ma, jak widać to się w stolYcy podoba.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1