Więcej
  Komentarze
  Wypada cieszyć się z obecności festiwalu, który zdążył wyrobić sobie międzynarodową renomę. Tym bardziej, że zapowiada się kolejna świetna edycja. Line-up w rodzaju "dla każdego coś miłego", ale to super: ważne że bez komercji i trzymając znany poziom. Ps. Mój faworyt to "Carol", bo uwielbiam Cate Blanchett (czyżby kolejny pewniak Oscarowy?), no i "Wolf Totem", bo po zeszłorocznym "Powrocie do domu" mam wyostrzony apetyt.. Już nie mogę się doczekać!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Bruski i jego urzędnicy tak nieudolnie prowadzili sprawę budowy centrum konferencyjnego na placu Teatralnym, że zamiast wspaniałego obiektu będzie tam nadal kupa chwastów i parking. Teraz Żydowicz wróci ze swoim festiwalem objazdowym do Torunia. Kuczmę już tam ma.
  @raszka ja jestem wdzięczny prezydentowi Bruskiemu, że nie uległ presji i nie wybudował megalomańskiego gmachu za kilkaset milionów publicznych pieniędzy, którego utrzymania kosztowałoby mieszkańców kolejne kilkanaście milionów rocznie ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  @raszka Festiwal i tak jest przyklejony do Bydgoszczy na siłę. Co my niby mamy wspólnego z kinem? Lepiej skupić sie na promocji tego w czym jesteśmy mocni i na tym budować wizerunek miasta: woda, muzyka, sport. A to, ze Żydowicz i tak odparuje z Bydgoszczy było wiadomo od samego początku.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @seba-76 "ja jestem wdzięczny prezydentowi Bruskiemu, że nie uległ presji i nie wybudował megalomańskiego gmachu za kilkaset milionów publicznych pieniędzy," Co ty gadasz. Przecież centrum nie powstało dlatego, że Bruski nie chciał, ale dlatego, że nie umiał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2