Komentarze
Co wspólnego będzie miał ten przystanek z BiT City? Czy pojawią się tam nowoczesne pociągi zakupione w ramach BiT City? Nie. Nowoczesne pociągi tylko dla pasażerów wyższej kategorii. Plebs z Błonia może sobie jeździć taborem o metryce z PRL-u. Będzie można chociaż przesiąść się sprawnie i wygodnie na Bydgoszcz Główna na pociągi do Torunia? Na razie te przesiadki wyglądają bardzo kiepsko.
@irizar to PESA nie produkuje nowoczesnych pociągów? zdaje mi się, że już tam jeździ kilka par dziennie pociągów tam wyprodukowanych
już oceniałe(a)ś
6
11
Bydgoszcz Błonie to będzie przystanek kolejowy, a nie stacja. Dlaczego tylko 53 będzie dojeżdżać do nowej pętli? Może by tak jeszcze 57 tam przekierować? Droga ta sama, a jaki efekt ;)
już oceniałe(a)ś
9
2
Do przystanku kolejowego , Bydgoszcz Blonie powinny dojezdzac wszystkie autobusy, ktore dzisiaj maja swoja petle na BLONIU ! Chyba jest to logiczne ! Jezeli jakis mysliciel postanowil inaczej, to postanowil bardzo zle, i tylko od WOLI MIESZKANCOW MIASTA, zalezalo bedzie, dokad busy beda dojezdzaly ! Czy ktos za nas, ma decydowac o naszych sprawach ?
już oceniałe(a)ś
11
6