Komentarze
Jak zwykle w Bydgoszczy co nie zbudują lub zbudują,.co ohydnego zburzą lub nie- zawsze znajdą się debilni niezadowoleni. Jedyna rada dla wiecznie niezadowolonych: WYPROWADZCIE SIĘ NA WIEŚ LUB DO TORUNIA !!!!!!
@byd13 A kim ty jesteś gnoju, aby ludzi przestawiać? Sam posiadam złote odznaki TMMB, wiedzą o mieście pewnie bym cię na łeb pobił, ale nowy dworzec mi się NIE PODOBA. I mam do tego prawo.
już oceniałe(a)ś
7
6
Na wieżyczkach postawić maszty i powiesić flagi Bydgoszczy!
już oceniałe(a)ś
21
3
Już teraz naocznie widać, że czym innym jest rozprawiać uczenie o architekturze, a czym innym mieć dobry gust i podejmować właściwe decyzje projektowe. Szkoda, że wizerunek miasta znowu ucierpi.
już oceniałe(a)ś
5
7
Było nie stawiać nic i na dworzec wykorzystać tylko budynek z peronu 3. Teraz porównanie staroci z nowoczesnością skazuje z góry tę drugą na porażkę. A tak byłaby pełna perspektywa na dzieło architektoniczne naszych przodków...
już oceniałe(a)ś
18
31
Przy budowie tego dworca zapomniano o pasażerach !!!!! Przejście na peron 4,5 stromymi schodami od strony Zygmunta Augusta wraz z bagażem graniczy z cudem. Odcinek do pokonania jest długi, bardzo uciążliwy. Zaczęły się wakacje , pasażerowie z walizami po stromych schodach - istny koszmar. Wczoraj mieliśmy "przyjemność" wysłuchać komentarzy podróżnych, którzy musieli pokonać ten odcinek. Nic pochlebnego. Wstyd było nam. Jedynie co mogliśmy, to pomagaliśmy, szczególnie rodzicom z dziećmi. Czy w dobie 21 wieku, przy tak wykształconej kadrze budowlanej nie było innego rozwiązania tylko wysyłać podróżnych z bagażami do pokonywania stromych schodów z bagażami w ręku ? A jeżeli istnieje alternatywne przejście - podróżny o tym nie wie. Wielu turystom odwiedzających Bydgoszcz te niedogodności pozostaną długo w pamięci. A przecież walczymy na wszystkich frontach o dobry wizerunek naszego miasta. Więc jak to jest ?????
już oceniałe(a)ś
6
23
Maszyna do szycia.
już oceniałe(a)ś
7
26
Źelazko...
@Marta W. Jak nie podoba się to wyprowadź się na wieś albo do Torunia!!!
już oceniałe(a)ś
19
10
@valderama80 nie wiem czy słyszałeś o wolności wypowiedzi i że o gustach się nie dyskutuje - nie każdemu musi się podobać. Ale skoro Tobie się tak podoba to może się na dworzec wprowadzisz ??? Nie nadymaj się tak. Pozdrawiam
już oceniałe(a)ś
11
20