Komentarze
Wszyscy wiedzą, że brak ruchomych schodów i wysokich peronów to knot projektowy. Internauci wielokrotnie o tym pisali. Intryguje mnie tylko milczenie gazety w tym temacie. Inne nawet mniej ważne dla miasta tematy są komentowane przez redakcję. Ten nie. Gazeto prosimy o interwencję.
już oceniałe(a)ś
34
8
Ten projekt to wielka kompromitacja. Zrobiony na szybko, zaproponowano 3 marne koncepcje, z których ludzie wybrali jedną, jak się ostatecznie okazało nie majacą wiele wspólnego z tym co widzimy. Prawdopodobnie źródło korupcji - wygrała firma architektoniczna z projektem droższym o 2 miliony złotych (mogę źle pamiętać, ale różnica była w milionach), bez doświadczenia, tymczasem przegrało biuro mające w dorobku fenomenalne projekty na całym świecie, przy których nasz dworzec wygląda jak projekt początkującego studenta. Poza tym pewnie tak było, bo ponoć architkt (allplan zlecił to jakiemuś profesorowi z Politechniki Poznańskiej) z braku czasu dał to swoich studentom do zrobienia. Dodajcie do tego uwagi przedmówców... Wiem, że będzie lepiej niż było, ale na Boga, wydano na to 200.000.000pln. Za taką kwotę można zbudować arcydzieło.
@citizenw Jeżeli ktoś nie zgadza się z tym by poprzeczka była bardzo nisko to musi być frustratem i nieudacznikiem? Potrafię doecenić udane inwestycje, jak choćby przystań ale z tym dworcem... Projekt jest bardzo słaby.
już oceniałe(a)ś
5
3
zdjęcia 24,25 - betonowe, nieruchome schody. pełna nowoczesnośc w domu i w zagrodzie.
już oceniałe(a)ś
23
13
Wydano 200 milionów i zabrakło pieniędzy na ruchome schody ? więc czym Gazeta.pl się zachwyca? Mam nadzieję, że za to niejedna głowa decydentów "poleci" Wstyd !
już oceniałe(a)ś
8
2
Piękny jest, tylko po co tam do góry wchodzić?
już oceniałe(a)ś
7
7
Bydgoszcz dostała dworzec na jaki zasługuje.
@archer378 To chyba dobrze, co?
już oceniałe(a)ś
4
1
czyli na jaki?
już oceniałe(a)ś
0
3