Więcej
  Komentarze
  Kolejny debilizm bydgoskich uczelni...nie ma w Polsce innego przypadku gdzie uczelnie oddawałyby czesc swojej kadry dla innego uniwersytetu w innym mieście....czyli jak popełnić samobójstwo.. w zasadzie rektorzy UKW i UTP powinni zamknąć swoje uczelnie i przenieść do Torunia . Nie rozumiem jak można nie dostrzegać ze dla nich taki wydział nic nie daje a wręcz przeciwnie bo czesc potencjalnych studentów wybierze nowy wydział UMK , zatem rektorzy wspierają swoją konkurencję. ..a potem w nowościach czy GW Torun znowu będą artykuły jak to w rankingach UMK jest wyzej od bydgoskivh uczelni.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  A UTP odpuściło . Skandal !
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  a toruń w dalszym ciągu spowity megalomanią; tworzą weterynarię, bo umk podupada, zabrali Bydgoszczy medycynę, oraz bez sprzeciwu tworzą na uczelni humanistycznej weterynarię, która powinna być, w sposób oczywisty i naturalny, składową UTP; kolejny raz pokazali swoją moc i bezgraniczną pazerność; kiedy Bydgoszcz się wku...i i zrobi z tym porządek..., pytanie raczej retoryczne (znając możliwości bydgoskich polityków i władz naszego miasta!)
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Zero kadry, zero doświadczenia ale kuźwa kasa załatwiona i humanistyczny uniwerek robi sobie weterynarię. Skąd wezmą kadrę? Jak zwykle pod..ą z Bydgoszczy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0