Komentarze
Pięknie wyglądaliście i widać, że było miło. Wielki szacun za pomysły jedzenia dla potrzebujących.
Samych piątek na maturze. Olejcie dgbdg. To zapewne z tych, co najchętniej urządziliby Wam życie.
A panu redaktorowi lepiej chyba panie i panowie. Zwłaszcza takie Panie;)
@wierny_nie_poddany
Sam się OLEJ niepoddany, i sam jedz "ochłapy z pańskiego stołu"; co ma wspólnego z urządzaniem życia młodzieży licealnej, krytyka pomysłu oraz miejsca zabawy (dalej uważam, że nie ma potrzeby robić balów w drogich hotelach i restauracjach), a jeżeli JUŻ to można było pomysł z przekazaniem jedzenia zrealizować bez informowania mediów - żenada i już! A jak niepoddany tego nie ogarniasz to twój problem ...
już oceniałe(a)ś
1
0
@dgbdg
Postaram się wyjaśnić.
Dla większości matura to jednorazowe wydarzenie. Choć jej ilość można zdefiniować od zera do n>1. Z tego tytułu jest to święto. Jednorazowe. Jak wesele. Wesele może urządzić ktoś inny, np. teściowa. Można też urządzić sobie wg własnego uznania, jak np. Maturzyści V LO.
I życie można urządzić sobie samemu, a może urządzić teściowa. Tak, jak piszesz można decydować o własnym życiu, może decydować teściowa, a można nie mieć żadnego życia.
Właśnie ta odwaga i samodzielność jest jednym z wielu przyczynków mojego uznania dla Pań i Panów Maturzystów V LO. Wliczając ich Pedagogów, Rodziców i Opiekunów.
Zapewne jest im wszystkim przykro, że nie smakowały ci "ochłapy z pańskiego stołu". Ale informowanie o tym mediów też nie jest nazbyt eleganckie.
Pozdrawiam
już oceniałe(a)ś
0
0
@wierny_nie_poddany
jaka odwaga, jaka samodzielność, jaka teściowa, jakie wesele, jakie smakowanie ochłapów ... - wyluzuj, nie napinaj się, nie ma sensu jak nie ogarniasz problemu.
już oceniałe(a)ś
0
0
no to się młodzi szarpnęli, gest zaj...sty, a może zamiast w Hotelu City zrobiliby bal w sali gimnastycznej V LO i zaoszczędzone pieniądze przekazali na szczytny cel, hipokryzja do bólu; moja studniówka w V LO odbyła się w sali sportowej (byłym kinie) w Łęgnowie i wszyscy się dobrze bawili; no ale teraz musi być na bogato i z przytupem, ręce opadają jak się na to patrzy!
@dgbdg
Oj, moja też tam .
już oceniałe(a)ś
1
0
@dgbdg
Dlaczego wszyscy oni mają takie ponure twarze?
Strasznie smętne towarzystwo.
już oceniałe(a)ś
1
1
@ne-es
w sumie to miałem dwie własne studniówki ;-), Rada Pedagogiczna ;-) nie chciała mnie wypuścić z tej szanownej szkoły, ta w Łęgnowie była druga, pierwsza w jakiejś sali na Błoniu. Pozdrawiam Piątkowicza
już oceniałe(a)ś
0
0