Więcej
  Komentarze
  gratulacje (?) dla torunian. siła w grupie i pieniądzu. niezależnie od poglądów i punktu siedzenia. przykro jednak patrzeć jak Bydgoszcz jest marginalizowana. najpierw akademia medyczna a później tylko lawina...politycy z Bydgoszczy zapatrzeni tylko w siebie na poziomie centrali. jak mieszkałem nad brdą, to wszędzie było pomorze, pomorska i sam...czułem się pomorzakiem. nagle pochodzę z ...kujaw. nie było żadnej dyskusji, wyjaśnień. dziennikarze jak politycy słabi. idą na sznurku władzy (pieniądza..?) a tytuły gazet też zmienili na kujawskie. marszałek robi co chce. nawet drogi s 10 nie będzie. szkoda...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Wszystkie pieniądze będące w gestii samorządu województwa inwestowane są we wschodnią jego część. To karykatura samorządności, to autorytaryzm toruńskiego Całbeckiego. Niewątpliwie znaczną część dochodów samorządu województwa, zapewne ponad 50% przynosi zachodnia część województwa. Lokowanie wszystkich inwestycji na wschodzie to skandal.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  no to teraz czekam na pełne przenosiny bydgoskiej Akademii Medycznej do torunia; kolejny sukces tego megalomańskiego miasta, wczoraj się dowiedziałem, że w tej miejscowości MON umiejscowi Szkołę Podoficerską - kolejna inwestycja państwowa (dzięki najprawdopodobniej p. Sobeckiej) dająca możliwość istnienia toruniowi dzięki pieniądzom Państwa (o samorządowych nie piszę, bo wszyscy wiedzą); a co na to posłowie bydgoscy, szczególnie PO - nic, toruń nie pozwala na nerwowe reakcje; a ostatnio słuchałem ile to oni spotkań w terenie odbyli, jak rozmawiali ze zwykłymi ludźmi - nie wiem: śmiać się, czy płakać!!! biedne nasze miasto mające tak nic nieznaczących polityków (pseudo)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0