Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Co z Wami ludzie...Dlaczego kiedy ktoś wkłada ogromny trud w swoją pracę, robi coś z niczego, ryzykuje wiele, to jedyne komentarze, które się pojawiają to dziwne pomieszanie zazdrości i flustracji? Gazeta to chyba dobre miejsce na reklame niezwyklego miejsca, prawda? Ludzie, cieszmy się tym, że ktoś ponosi ryzyko, buduje, tworzy coś, daje pracę innym. Oby wiecej takich "oligarchów" było w każdym mieście, każdym regionie. Brawa za wykonaną pracę!!!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Ważne, ze jest grota Matki Bożej. reszta już przyjdzie sama. Lubię, jak coś powstaje, lub pięknieje. Ale reklamowanie kolejnych interesów nowobogackiej familii, wydaje mi się nieco przesadzone. Jakiś czas temu byłem chwilę na Ukrainie. Tam cały czas pieją z zachwytu nad mnożącym się bogactwem oligarchów (no- nie wszyscy oczywiście). Nie chciałbym, aby u nas było podobnie.
  @a-garlicki
  Gdyby nie bogate rodziny tak, jak ta to byśmy nie mieli w Bydgoszczy żadnego hotelu 5* i 6 na prawdę dobrych restauracji.

  Wydaje mi się dość nie zdrowe porównanie tej rodziny do ukraińskich oligarchów. Prędzej odpowiedników niemieckich bogatych Schmidtów. Chciałbym, żeby w mieście było, jak najwiecej bogatych rodzin bo to oni pchają miasto do rozwoju... biedne rodziny na zasiłkach nie tworzą atrakcyjnej przestrzeni, nowych miejsc i często są na bakier z poziomem kultury, estetyką (generalizuje ale tak często jest).
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  przestrzeń dla wesel...no jest sie czym pochwalić...dla wesel...ale super...pawie w kiblach, zalani w trupa faceci i baby...muza polska tradycyjna czyli disco polo...coż za wspaniały cel warty promocji i opisywania w mediach...
  @anetka
  małym człowiekiem jesteś droga Pani
  już oceniałe(a)ś
  1
  0