Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Bydgoszcz liczy ponad 250 tys mieszkańców... Solidarności z Gdańskiem niewiele... Smutne!
  @caro
  Bydgoszcz liczy chyba więcej niż ponad 250tys mieszkańców. Miasto jest rozproszone, w centrum mnóstwo mieszkań socjalnych. Zamożni mieszkają poza miastem. Nie wydaje mi się, żeby frekwencja widoczna na zdjęciach miałaby być tożsama z solidarnością mieszkańców. Raniący komentarz. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zginął człowiek zabity przez człowieka niezrównoważonego psychicznie ,ale nie jest przesadą robienie z niego bohatera i męczennika . Ilu ludzi ginie w śmierci niezawinionej ,w pracy,czy w innych okolicznościach . Co go wyróżnia jedynie fakt że był prezydentem dużego miasta.
  @Wojt_t
  Był tym prezydentem 20 lat i został wybrany na kolejną kadencję. Ilu w Polsce jest takich samorządowców? Już choćby za to należy mu się szacunek.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Wojt_t
  Polityka szczucia na przeciwników politycznych zakończyła się tragedią. Zginął człowiek wybitny zasłużony dla kraju.Zginął na imprezie która miała na celu okazanie serca i empatii dla ludzi potrzebujących , chorych.Obojętność na tą tragedię i takie komentarze są porażające.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Wojt_t
  ~ 'Zginęło 96 ludzi przez człowieka owładniętego nienawiścią do ludzi i nazistowskimi urojeniami, ale czy nie jest przesadą organizowanie z tego tytułu pomonoachijskich apeli poległych...?'
  Poczytaj o hitlerowskich 'apelach poległych', rasizmie, nazizmie, a potem o śp. Panu Pawle Adamowiczu.
  Gdybyś włączył jakąś normalną stację telewizyjną nie pisową szczujnię lub RM, nie zadawałbyś tego pytania. Spróbuj kiedyś.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0