Więcej
  Komentarze
  Kolejny nowy budynek ze szkaradziejstwem na dachu. Widok zarówno tego nowego wieżowca jak i nowych budynków na Mostowej przynosi wstyd projektantom i tym , którzy te projekty zatwierdzili. Wystarczy stanąć na Focha i spojrzeć w stronę Starego Rynku lub z oddali na nowy biurowiec. Jakoś na świecie sobie radzą ze schowaniem instalacji aby nie szpeciły widoku budynku. Nawet robiący zdjęcia do tego artykułu nie odważył się pokazać piękna wykończenia dachu.
  @ZS54
  No fakt, zapewne dobrym rozwiązaniem byłaby KORONA ZE Świebodzina na każdym z tych budynków. Przejeżdżam koło tego wieżowca i trudno dostrzec systemy wentylacyjne. No fakt ludzie z górnego tarasu będą mieć nieprzyjemne wrażenia estetyczne. Powinni złożyć jakiś oficjalny protest na ręce inwestora.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kierowcom współczuję - wylot z biurowca tylko w jedną stronę Fordońskiej i to zaraz za zjazdem z ronda oznacza korki do zawrotki na skrzyżowaniu z Gajową, które zablokują wyjazd z Donda Fordońskiego. Tramwaje będą miały utrudnienia, więc .... zamiast wyrąbać tunel do Toruńskiej lub pod Fordońską, spece od zatrzymywania ruchu z ZDMi KP zamontują kolejne światła.
  Co z tego, że budynek stoi w atrakcyjnym miejscu, jak dojazd będzie porażką?
  Biurowiec z dojazdem tylko dla rowerzystów i pieszych ? Brawo.
  @yazek
  Rondo Fordońskie jest bardzo dobrze skomunikowane, bez problemu można dojechać tramwajem czy autobusem, po co na siłę upychać dodatkowe samochody skoro w mieście już i tak jest ich za dużo?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @dif_
  Jasne że jest dobrze skomunikowane. Jednak nie wszyscy korzystają z dobrodziejstw zbiorkomu i BRA. "Mam auto żeby jeździć wygodnie", "W mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na przyjeżdżanie rowerem", "Na moim stanowisku autobusem?" ... znamy to skądś?
  Informatycy i architekci na rowerach, albo z siateczkami do autobusu?
  Będzie ciasno.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @yazek
  Nie będzie ciasno i nie demonizujmy. Jestem ciekaw jaki to inwestor dla kilkudziesięciu aut zainwestowałby kasę w takie pomysły.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0