Więcej
  Komentarze
  Pochodzę z Bydgoszczy, dziś mieszkam daleko ale kibicuję bydgoskim klubom. Upadek Zawiszy to przede wszystkim wina oprychów mieniących się kibicami. Ich nie obchodzi sport a jedynie "zadymy". Chodziłem na mecze gdy Zawisza i Polonia grały w I lidze. Nie kochaliśmy się nawzajem jako kibice obu drużyn ale wspólnie kibicowaliśmy hokeistom czy żużlowcom. O bijatykach na stadionach mowy nie było. Nie uwierzycie ale gdy szedłem z Ojcem na trzy mecze pod rząd (juniorzy, druga drużyna, mecz I - ligowy) to w kiosku "okrąglaku" na stadionie Tata wypijał duże piwo, ja (8 lat) małe i zjadaliśmy po parówce z bułką. I nikt się temu nie dziwił, jakoś dziś skłonności do alkoholu nie mam. Po prostu, mecze to były świetne imprezy dla całej rodziny. Nie wiem po co dziś rodzice zabierają dzieciaki na te demonstracje oprychów. A swoją drogą - w tamtych latach na boisku w Potulicach mecze rozgrywała Polonia III ! To miara upadku bydgoskiej piłki.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Witam . Od pewnego czasu wpisy na forum są bezpodstawnie usuwane , mam wykupiony roczny abonament , jest wolność słowa i wypowiedzi , rozumiem że w przypadku treśći wulgarnych wpis może być usunięty . Poniżej jest mój wpis który cenzor usuwał trzykrotnie. Nie będę się licytował które określenie jest bardziej wulgarne czy nazwanie kiboli ( nie mylić z kibicami ) - bydłem , czy nazwanie przez kiboli prezydenta Bruskiego -grabarzem . Proszę o wyjaśnienie tej sprawy i odpowiedz. brods19.08.2017, 21:58 do cenzora.... mój post nie zawiera nic co pozwalałoby na usunięcie z forum , być może jest pan jednym z kiboli i dlatego ta reakcja , w poniedziałek poproszę naczelnego by wytłumaczył pana zachowanie , na pewno tak tego nie zostawię . Mojej opinii o bydgoskich kibolach nie zmienię , dla mnie to banda przygłupów i degeneratów..... dlaczego są usuwane komentarze ...... powtórzę raz jeszcze Jerzy Mickuś pie... bzdety mówiąc o uczćiwych zasadach , wszyscy bydgoszczanie wiemy że bydgoskie kibolstwo ( nie mylić z kibicami ) to zwykłe bydło ...... . Być może Jerzy Mickuś cierpi na schizofrenię i alzheimera ale przykładów debilizmu i przestępczych przykładów grupy kibolstwa jest tak dużo że można by książkę napisać .... .Dziwię się tylko rodzicom że na ten spęd bydła przyprowadzili dzieći , ale świadczy to jedynie o braku pewnego poziomu ... , usprawiedliwieniem może być jedynie wcześniejsza lobotomia .... . Mam nadzieję że w krótkim czasie zawłaszczona nazwa jak i barwy klubowe Zawiszy Bydgoszcz zostaną odebrane tej grupie kibolstwa....... Chcą grać i kopać piłkę ... to do Potulic ...... , w Bydgoszczy tego gówna nie chcemy
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  To może być ciekawy mecz. Dobrcz exwojewodziny Ewy Mes, kontra Bydgoszcz Rafała Bruskiego. Autorce zakazów meczowych Zawiszy, z "grabarzem Zawiszy". Natomiast wy durni rodzice, jeśli zależy wam na sporcie, to nie wysyłajcie (zabierajcie) ich na kibolskie zadymy, tylko wyslijcie na trening i dbajcie o zdrowy tryb życia. I zerknijcie na karierę R.Lewandowskiego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0