Więcej
  Komentarze
  Potencjalnym nabywcom polecam zainteresować się w jakiej jakości mieszkania budstol sprzedał w awangardzie 3. Jak wygląda mieszkanie i otoczenie w prospekcie handlowym a jak jest w rzeczywistości przy odbiorze. Obrazek a rzeczywistość to dwie różne sprawy. O zalanych mieszkaniach na ostatnich piętrach i pleśni nie wspomnę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  po kiego grzyba komuś zielony taras na dachu jak mieszka w lesie? łatwy dojazd to faktycznie niezły humor ktoś miał ;) za budowanie na peryferiach dewelopery powinni dodatkowy podatek płacić. albo zobowiązać się do pociągnięcia pełnej infrastruktury. Inaczej to wszystko spada na miasto, które zamiast inwestować w centrum to musi budować coraz większą i słabszą sieć. Budować powinno się w śródmieściu, jest masa miejsc nadających się na mieszkaniówkę, obiekty biurowe, handel. Powstaje coraz więcej fantastycznych obiektów w ścisłym centrum, ale też w okolicy śródmieścia, na szwederowie, przy dolinie pięciu stawów, na kossaka. to są lokalizacje, które będą się rozwijać!
  @bydgostian77 Zwariował kolega naprawdę zwariował. Budować mieszkaniówkę w ścisłym centrum. ale jaja
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @borba_1 serio? coś w tym dziwnego? możesz rozwinąć myśl czy to wszystko co masz do powiedzenia? chyba, że w centrum widzisz markety i hale fabryczne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bydgostian77 w 100% sie z Toba zgadzam. Nalezy zageszczac zabudowe w istniejacych lokalizacjach ... a tak wyrzuca sie niepotrzebnie fundusze - patrz osiedle Eskulapa wybudowane na polu i koszt budowy dróg poniesiony przez miasto. A tak mozna byloby utwradzic x ulic w miescie. No i maly kamyczek wrzuce do koszyczka wladz miasta - JAKI MADRY ZAPLANOWAŁ I ZREALIZOWAŁ BUDOWĘ obiektów TBS na Bora-Komorowskiego --- na kompletnym wygnajewie, gdzie teraz trzeba budowac drogi, szkoly i inna infrastrukture (w tym spoleczna)? A szkoly w innym miejscach Fordonu sie zamyka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Potencjalni kupujący powinni mieć też świadomość, że drewno na elewacji prawdopodobnie nie jest drewnem. To malowany tynk w paskudnym, pstrokatym kolorze. Wystarczy porównać wizualizację osiedla Bydgoskich Olimpijczyków z rzeczywistością. Wstydźcie się, że robicie klientom takie numery i szpecicie publiczną przestrzeń!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Reklama? Proponuje rzucic okiem na storne www dewelopera aby poczytac np. o takich cudach: "Zaledwie 10 minut drogi spacerem będzie budowane o powierzchni 12.000 m² nowoczesne centrum usługowo-handlowo-rozrywkowe miedzy innymi z salami kinowymi. Activ Park będzie zlokalizowany w takiej części Fordonu, gdzie dojazd jest łatwy i mało uciążliwy między innymi z uwagi na wykonaną w ostatnich latach nową nawierzchnię drogową." - centrum nie bedzie i to wiadomo od ok. 5 lat - dojazd nie jest łatwy, bo przez kiepski projekt linii tramwajowej znacznie utrudniło to w miare płynny przejazd autem od ul. Fordońskiej w kierunku Pelplińska, Wyzwolenia, Twardzickiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0