Więcej
  Komentarze
  Rozwalili klub, kasa sie skończyła i jeszcze mają pretensje ze ich sie nie toleruje i nie wspiera. SZOK Pewnie zaraz sie okaże ze w politykę chcą iść
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bydło wyszło z lasu aby świętować awans Łosi Potulice, a że przy okazji zaatakowali busa z piłkarzami Polonii Bydgoszcz - no cóż leśne stwory tak mają!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I kibole oszukańczego zawiszy odpłacili redakcji GW za to, że ich wspiera obrzucając kamieniami autokar z zawodnikami Polonii
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trzymam z prezydentem ruskim. Kibice Zawiszy zaatakowali kamieniami autokar z piłkarzami Polonii. Na co wyrosną dzieci, które są teraz kibicami Zawiszy? Pewnie też na bandytów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zawiszowskie popłuczyny z Potulic - chamstwo, bandyctwo i ulubieńcy Pisu. Wszystko to dyskwalifikuje tych panów. Wara im od Bydgoszczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ludzie ogarnijcie się. Najpierw dwa lata jako "najwierniejsi kibice" Zawiszy pracujecie ciężko żeby wywalić z klubu Osucha i zniszczyć klub, a potem jak już wam się udaje ( i Osuch robi w konia was i prawdziwych kibicow i zostawia klub bez ligi ) wyzywacie Bruskiego? Nie jestem jego wielkim fanem ale to wy kibole jesteście winni upadku klubu, udało wam się to o co tak ciężko walczyliście, to czemu nie przyznajecie się do tego???? Walczyliście żeby rządzić w klubie i wywalić właściciela, efektem tego było zeszmacenie klubu i umieszczenie go w 8 lidze i wam się udało, po co teraz wyzywać Bruskiego?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To elita intelektualna tego miasta ,ciężko bez nich byłoby o rozwój Bydgoszczy .Szacunek panowie dla was za wiele lat wkładu w budowanie nowoczesnego miasta . I Zawiszę także budujecie od wielu lat ,potęgę tego klubu ,gdzie grał Boniek ,Majewski ,Nowak ,Brończyk .Oni są dumni z was ,z waszego zachowania ,waszej kultury ,waszego ubioru ,jak reprezentujecie Zawiszę .Nie przejmujcie się ,ze klub jest na dnie ,że bydgoszczanie was nienawidzą ,gardzą wami ,ze nikt juz nie połozy ani złotówki na ten klub .Wasze twarze są pełne inteligencji ,tolerancji i wiary ,że jesteście najlepsi .Najwazniejsze ,ze to wy jestescie zadowoleni ! Feta przednia ,tysiące kibiców ,całe miasto przyszło ! Tak dalej sebiki ! Trzymamy kciuki !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kwiat inteligencji...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0