Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A po grzyba msza? Rozumiem ze motocyklowcy w USA w latach 50 którzy caly ten ruch wymyśli tez na msze chodzili...
  @gwamoniak doczytaj, było święcenie motocykli ale to nie jest obowiązkowe lecz skoro ludzie tego chcą to nie rozumiem dlaczego zabraniasz. Tolerancja owszem ale tylko tam gdzie tobie pasuje?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @fazer5 Co ma tolerancja do glupoty, święcenie motocyklów i co motocykl sie nie bedzie psuć czy dostaniesz +10 do wytrzymalosci podczas wypadku? Wlasnie tolerancja jest nie wpierd... religi w każdy zakontek życia
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @fazer5 Czy wszyscy ludzie tego chcą? Klecha się nie pyta tylko bierze pędzel moczy go w wodzie i chlapie na wszystkich.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @gwamoniak Dla ciebie głupota, dla innych ważny symbol. O tolerancji lepiej nie pisz, skoro nie masz pojęcia, co to słowo oznacza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak mnie wku...ają te pierdzące motory i ich właściciele.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czyli sezon na warzywa rozpoczety?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL [czyt.SKUNKS] stron internetowych -Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Witamy po powrocie z turnusu w szpitalu psychiatrycznym w Swieciu n/Wisłą Jak widać kuracja okazała się mało skuteczna. Proponuję następny turnus [półroczny] z elektrowstrząsami. Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Komentator jak z koziej d.py trąba.Gminny "inspektor" budowlany.Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z IDIOTĄ się nie dyskutuje. Idiotę się ignoruje !!!
  @ok999 O to już wiem jak on wygląda.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ten z pierwszej fotki to chyba powinien być zatrzymany przez Policję. Swoja droga to jakiś idiota.....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0