Więcej
  Komentarze
  Ależ mógłby to być przepiękny hotel. :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Znając bydgoska "solidność w budownictwie" to za parę lat się wszystko rozpadnie. Bylejakość, lipa, kolesiostwo to podstawowe cechy "bydgoskiej solidności"
  @Marek Stein Znalazł się znawca po budownictwie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Czy to trolowanie wynika z małomiasteczkowych kompleksów, czy po prostu jako dziecko ojciec się Tobą Marku nie zajmował - był nieobecny i nie dał ci wystarczająco dużo miłości. Trollowanie nie zaspokoi twojego głodu dowartościowania się i miłości. Znam w Toruniu kilku dobrych psychoterapeutów. Masz blisko, przejdź się. Służę adresami i telefonami do rejestracji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL [czyt.SKUNKS] stron internetowych -Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Witamy po powrocie z turnusu w szpitalu psychiatrycznym w Swieciu n/Wisłą Jak widać kuracja okazała się mało skuteczna. Proponuję następny turnus [półroczny] z elektrowstrząsami. Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Komentator jak z koziej d.py trąba.Gminny "inspektor" budowlany.Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Całe "szczęście" że takie COŚ ja ty, nie potrafi się rozmnażać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0