Więcej
  Komentarze
  szyszko dał polaczkom siekiery do ręki. Rospudę udało się przed tym szkodnikiem uratować, ale kaczor znowu go zrobił głównym niszczycielem polskiej przyrody.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Gdyby wcześniej to samo zrobiła PO to pialibyście z zachwytu, że komuna się kończy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a teraz w trybie pilnym poprośić o odnowienie odsłoniętych elewacji , było stać na wycięcie drzew , to i pieniążki na malowanie muszą się znależć....... , wygląda to szpetnie .....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dla ścisłości, to te drzewa nie rosły na Wyspie Młyńskiej, a na zapleczu Wełnianego Rynku. Nie zmienia to jednak faktu, że ich bardzo żal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy Szyszko jest winien pazerności i głupocie konkretnych ludzi ? Czy zakazy to sens demokracji?
  @semeon tak. tak jak zakazy jazdy 150 km/h przez miasto, jak zakaz sprzedaży dzieciom alkoholu i papierosów, czy zakaz zabijania ludzi na ulicy. Tak minister OCHRONY środowiska ma zabezpieczać środowisko naturalne a nie wprowadzać przepisy które pozwolą na jego niszczenie. ten pajac ostatnio zgłaszał sprzeciw przeciwko normom CO2 bo uderza w nasz przemysł węglowy. Nie zgłaszał tego minister gospodarki tylko minister ochrony środowiska! Przecież ten szkodnik nie wie co znaczy ten urząd. Wg jego pustej głowy to urząd gdzie doi się zasoby naturalne i niszczy środowisko dla kasy. kaczor nigdy ci nie zapomnimy że takich ludzi wyznaczyłeś do niszczenia naszej ojczyzny
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @glencok Glencok - chyba twojej ojczyzny. W mojej te trzy drzewa nie pasowały na tej skarpie, kilka metrów od okien. Tysiące drzew wycieli i poziom tlenu w powietrzu pozostaje na tym samym poziomie. Porównywałem też z Saharą - bez zmian.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @rhplus1 Po 1 gdyby to były tylko te trzy drzewa to bym nic nie mówił. ale chodzi już o tysiące drzew w tym kraju i tylko dla tego że ktoś wziął w łapę żeby powstała ekspresowo ta ustawa. po 2 jeśli wg ciebie wycięcie tysięcy drzew nie ma znaczenia dla jakości powietrza jakim oddychasz to jesteś totalnym ignorantem. Ale twoja ignorancja ani twoje poglądy polityczne nie uratują ani ciebie ani twoich bliskich od ewentualnych chorób płuc czy serca ( czego absolutnie nie życzę).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @glencok Przeciwko szybkim wycinkom też jestem. Natomiast prawda jest taka że w dzień rośliny przetwarzają co2 w tlen a w nocy odwrotnie. Zanim nazwiesz kogoś ignorantem sprawdź. Uprzedzając Twoje pytanie oddychamy dzięki wodom (oceanom, morzom...), które są prawdziwymi płucami świata.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  szyszka ty ....
  @glencok A to minister wyciął drzewa?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kr88 gdyby od północy pozwolono prawnie na seks z dziećmi to jak myślisz, co by się zaczęło od jutra? wielka impreza pedofili. Jasne że nie szyszko lata z siekierą ale on ma tworzyć prawo które ma chronić przyrodę, a wycinka musi mieć ramy prawne które pozwolą na inwestycje ale zabezpieczą środowisko naturalne. Jest MINISTREM OCHRONY ŚRODOWISKA a zezwala na niszczenie przyrody tego kraju. Już zapomniałeś jaki minister chciał pozwolić na drogę przez Rospudę? szyszko.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  sqrwysyny.. tylko tyle
  już oceniałe(a)ś
  0
  0