Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Te tłumy zadziwiają i zapowiadają jeszcze lepszą zmianę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ale tu na tym forum aktywu robotniczo- chłopskiego i zakompleksionych którym po prostu nie staje przez co panicznie boją się kobiet.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale o co chodzi konkretnie ? Precz z preczem?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zatrzymały się przy MUZEUM MYDŁA buahahaha już trafniejszego miejsca nie mogły wybrać hahaha tak ze względu na osobistą mozliwosc wzbudzenia zachwytu (zdecydowanie muzeum), jak i potrzeb natury bardziej osobistej hahaha Brawo... brawo.... ubaw po pachy... namydlone pfff buahahaha
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Feministki zawsze krzyczą, że ci których problemy tzw. reprodukcyjne nie dotyczą nie powinni się o tym wypowiadać. A tu widzę sporo pań w wieku mocno nazwę to poprodukcyjnym. Nie mówię już o gatunku męskim, którego raczej ciąża nie dotyczy. A co z zasłanianiem twarzy jak robią to kibice to jest be a jak feministki to cacy? ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja tak od 20 lat. Dziękuję, że mnie nie blokujecie. Kiedyś to forum GW było naprawdę opiniotwórcze, było forum wymiany najrozmaitszych poglądów, było tym czemu poświęcałem dużo mojego czasu i tym co sprawiało mi dużą satysfakcję. Mieliście przysłowiowy złoty róg, a obecnie nie ostał się wam nawet kawałek sznurka. Dlaczego?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi p ?! Przeciwko komu, przeciw czemu wzglednie za czym lub za kim była ta demonstracja ?
  @kosaaaaa Że mężczyźni to ch**e, a kobiety są równe mężczyznom.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kosaaaaa Podzbiór kobiet zwany kobietonami czuje się upodlony jak musi robić coś tak strasznego i nieludzkiego jak wychowanie swojego dziecka. I te osobniki z żeńskimi cechami wolałyby spełniać się jako kobiety rozpakowując palety w magazynach hipermarketów lub tyrać w fabryce na taśmie. Taki wybryk natury.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Nie mogłam dzisiaj być z dziewczynami,. Pozdrawiam! Dobrze, że Was widać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0