Więcej
  Komentarze
  Ciekawe czy garnki potem sprzedawali. Tak panie Grabowski, pamiętamy jak napędzał pan emerytów naciągaczom.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Przyjechał, wziął godną kasę, garstka celebrytów to obejrzała, garstka ma przyjemność o tym poczytać, a cała reszta nie ma i nie będzie miała o tym zielonego pojęcia. Może jednak lepiej dobierajcie tematy bo znowu przedłużyłem prenumeratę o 3 miesiące. A nawet linków do mojego bloga nie mogę zamieszczać bo blokujecie taką możliwość. Na razie nie macie realnej konkurencji, ale usilnie pracujecie na to, aby tak było. Zawężacie możliwość komentowania artykułów, zwiększacie aktywność waszych hejterów (wbrew temu co na koszulce miała pani premier), dajecie zbyt dużo ukrytych reklam itd., itd., szkoda byłby się za Wami rozstawać, tym bardziej, że jestem posiadaczem pierwszego wydania GW, ale co za dużo to niezdrowo, a ja swoje lata mam i na zdrowie muszę uważać. ttp://dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2015/09/motoryzacyjne-cuda.html
  @semeon od pewnego czasu usilnie myślę, żeby stworzyć lokalną alternatywę dla GW ;) niestety, na razie, brakuje czasu, zdrowia i szczypty motywacji.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  @semeon Grabowski - dla mnie typ obrzydliwy, nie chciałabym go spotkać ani w kinie, anie w ciemnym parku. Ale to przecież nie o tych pseudocelebrytów chodzi w tym biznesie: to pani Jethon ma układ na zarabianie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Moim zdaniem Grabowski miał ciekawe role, np. Goebelsa w Pitbullu, ale generalnie interesuje go wóda i kasa, o czym świadczy jego egzaltacja rolą Kiepskiego. Ogólnie to on kiepski jest.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Za pieniądze zrobią wszystko. Jak w jednym skeczu ANI MRU MRU "jestem na takim etapie swojej kariery,że za dwie dychy zrobię wszystko"!!! nic dodać,nic ująć!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2