Więcej
  Komentarze
  Odpowiedź magistratu w tej sprawie przeraża. Oświadczyli, że planują myć te hektary szkła raz, i nie więcej niż dwa razy do roku. W praktyce, oznacza to raz w roku. To oznacza, że będzie brudno bo tafle szklane powinny być myte tak często jak potrzeba, czyli wtedy, gdy będą brudne. Trzeba było pomyśleć o tym na etapie akceptacji projektu. Szkło wygląda świetnie ale utrzymanie w czystości kosztuje niemało.
  @Wojciech Majkowski Tak samo jest z myciem wiat przystankowych, koszeniem trawnikow itp. Jak każe harmonogram a nie rzeczywista potrzeba.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jaki dworzec to tylko przystanek kolejowy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Być może, że dworzec Wschód to perła, która nie do końca jest należycie oprawiona. Szczególnie brak toalet sprawia, że wiele osób załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych łączących peron kolejowy z tramwajowym. W upalne dni cuchnie tam jak w toalecie. Ponadto brak tam parkingu i drobnej infrastruktury która powinna towarzyszyć temu miejscu (kas biletowych, automatów do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej, kiosku z gazetami czy też skromnej poczekalni).
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  hahaha zbanowali tomachę wrócił red.bmx - przypadek?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Mój ulubiony dworzec, fajne zakamarki bez kamer no i jest gdzie pić piwo :D
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wiejski przystanek kolejowy za miastem z peronem wiejskiego tramwaju jeżdżącego przez lasy i zarośla na zadupie za dwoma lasami którym prawie nikt nie jeździ...
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Brak biletomatów na przystankach tramwajowych!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jaka to perla przesiadkowa, red.ass ? Na co sie przesiadamy na tej perle ? Gdyby Pan tam byl, to nie pisal by Pan/Pani/ass banialukow ! Lepiej niech redaktor/ka/ass, poszuka peronu, gdzie rosna chwasty ! Jestem z Was dumny, jak szybko, po interwencji, wygolono peron ! W Bydgoszczy popelniono wiele bledow strukturalnych, a ludzie odpowiedzialni za struktury nie rozumieja i nie wiedza "o co chodzi" ! To jest Bydgoszcz wlasnie !!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2