Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rynek to serce i wizytówka miasta. To powinno być zrobione 20 lat temu. Jako mieszkaniec dużego miasta chciałbym jednak mieć cywilizowany, wygodny rynek dla ludzi, bez WYDZIELONYCH BRUKOWANYCH JEZDNI dla samochodów.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Kombinowali, kombinowali i .... mnie się osobiście podoba i widzę w tym potencjał. Bez fajerwerków ale na to są inne miejsca. Zachowanie kameralnego charakteru w przyszłości bydgoszczanie pewnie docenią. Jakość materiałów i dedykowana mała architektura to już standard ale to też fajny pomysł dla takich miejsc. Żal trochę tego pomysłu by fontanna zimą mogła zamienić się w ślizgawkę - Rynek musi pełnić cały rok funkcję miejsca spotkań, a to by pomogło. Szkoda również że jednak nie pokuszono się o poziom -1 jak w projektach "pierzei zachodniej" jako funkcji uzupełniającej do poziomu 0.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Płyta starego rynku to jedna z najstarszych rzeczy jakie mamy w mieście. Po co to zmieniać? Zajęliby się radni lepiej Placem Piastowskim. Blaszaki, syf i brud a mogłaby to być kolejna perełka w mieście.
  @mlodszabydgoszcz Co do płyty rynku to sie nie zgadzam , to nie jest coś specjalnego, zabytkowego. Natomiast popieram Ciebie w kwestii Placu Piastowskiego...teraz zbiorowisko budek, brudu i handlu pyrami....kiedyś perełka miasta . Teren rekreacji i wypoczynku. Zadbany , elegancki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Cieszy perspektywa zmian na rynku. Szkoda, że na razie nie ma odwagi do przeniesienia pomnika, ale można było przynajmniej oddać plac pieszym i zrezygnować z tworzenia nowej siatki dróg na rynku. Samochody w takich miejscach to już przeszłość. W dodatku dla płci pięknej w obcasach bruk nie jest ulubioną nawierzchnią.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  Tylko nie kostka bazaltowa! Ma być wygodnie do chodzenia...
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Kolejna fontanna? Czy ona też będzie działała tak jak pozostałe w mieście? Ten projekt robił chyba student 1 roku. Jak mamy robić coś na pół gwizdka to nie róbmy tego wcale - szkoda pieniędzy, czasu.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  I znowu brak dominanty na osiach rynku, pozostaje pusta przestrzeń do pokonania ze schyloną głową
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  Tak , to wyrzucone pieniądze , takie przestawianie mebli bez koncepcji , zresztą o ile sobie przypominam to już nasty raz zmienia się i układa na nowo bruk na starówce . Może w okresie letnim będzie to ciekawa zmiana ale lato jak wiemy trwa krótko . Czekam kiedy i czy wyrosną tam utracone kamienice na pierzei zachodniej .
  już oceniałe(a)ś
  4
  5