Więcej
  Komentarze
  Świetny pomysł! Wspominam z ogromną nostalgią podobne miasteczko rowerowe przy Gajowej, i drugie na Wyżynach w okolicach Ogrodowej. Dla dzieciaka to była rewelacyjne miejsce do ćwiczenia jazdy na rowerze. Cieszę się, że ten pomysł jest realizowany.
  Oczywiście, chodziło mi o ulicę Ogrody. Wiele lat poza Bydgoszczą, wspomnienia się zacierają.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Popieram budowę takich miasteczek z jednego powodu: małe dzieci nie tarasują wówczas zwykłych dróg rowerowych, stwarzając potencjalne zagrożenie dla siebie i innych rowerzystów. Oczywiście to nie wina tych małych dzieci, tylko nieroztropnych rodziców, którzy nie znają zasad ruchu drogowego i, co gorsza, mają ograniczony instynkt rodzicielski.
  @best_when_chilled Szkoła zapewnia że łańcuch z kłódką do zamykania bramy miasteczka rowerowego już posiada.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @best_when_chilled Hipokryci rowerowi i ich przepisy rowerowe. Święte krowy wszędzie wam źle. jazda 30km/h po scieżce niczym nie odgrodzonej od chodnika ze spacerującymi rodzicami to jest dobrze? No nie też wina rodziców. ZAKAZ PEDAŁOWANIA! Zaorać te Wasze DDRy hoipokryci.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda tylko, że już ta prawdziwa komunikacja rowerowa w mieście jest projektowana jakby to nadal chodziło o miasteczko ruchu drogowego dla dzieciaków. A wszyscy rowerzyści i piesi od dzieciaka, jak widać na ulicach, pięknie wytresowani aby porzucić własne zdrowe zmysły na rzecz bezwzglednego podporządkowania się władzy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1